Şoke eden detaylar! Fenomen dizi Camdaki Kız'da inanılmaz benzerlik

Bu benzerliğe çok şaşıracaksınız... Kanal D’nin iddialı dizisi ve güzel oyuncu Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız Nalan Karakteri ile Kate Middleton arasındaki benzerlik adeta ağızları açık bıraktı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Dizi dünyasına bomba gibi bir giriş yapan Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız ile Kate Middleton arasında inanılmaz bir benzerlik fark edildi.

Gerçek hayattan uyarlandığı söylenen dizi ile Kate Middleton arasındaki benzerlik çok konuşulacak.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Camdaki Kız hem başarılı oyuncu kadrosu hem de işlediği konu ile ilgileri ve dikkatleri üzerine çekerek henüz 3 bölümde geniş bir hayran kitlesi oluşturdu.

Henüz üç bölüm yayınlanmasına rağmen başarılı dizi fenomen olmaya aday. Dizi aynı zamanda yayın gününde de reytinglerin zirvesine çıkarak zirveyi de bırakmıyor.

Dizinin en çok beğenilen kısmı ise adeta prenses olarak lanse edilen Nalan karakteri. Call Me Mumsy adlı Instagram kullanıcısı diziyle ilgili çok önemli bir detay yakaladı.

Nalan karakterinin güzelliği ve kıyafetleriyle adeta bir "Royal Family" üyesini canlandırdığını tespit eden Call Me Mumsy, mükemmel detaylar yakaladı.

Nalan'ın dizideki kostümlerine baktığınız zaman Kate Middleton ile oldukça benzer. İşte Call Me Mumsy'nin (Aslı Watson) yakaladığı detaylar:

Düğmeli mavi elbiseler

 

 

Spor kıyafetleri

 

Uzun paltoları

 

Pempe elbiseleri

 

Bembeyaz elbiseleri

 

Yeşil kıyafetler

 

Pempe elbiseler