Kanunsuz Topraklar bu akşam neden yok? Kanunsuz Topraklar 13. bölüm bugün var mı? Kanunsuz Topraklaryeni bölüm ne zaman?

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolünü paylaştığı Kanunsuz Topraklar yeni bölümün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Kanunsuz Topraklar bu akşam neden yok? Fox Tv'nin sevilen dizisi merakla araştırılıyor. Peki, Kanunsuz Topraklar 13. bölüm bugün var mı?

Kanunsuz Topraklar bu akşam neden yok?

Diziseverler, Fox Tv'nin sevilen yapımı Kanunsuz Topraklar dizisinin yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Kullanıcılar, "Kanunsuz Topraklar bu akşam neden yok?" gibi aramalar yapıyor. Herkes başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in paylaştığı dram dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekliyor. Peki, Kanunsuz Topraklar 13. bölüm bugün var mı? 5 Ocak Çarşamba günü yani bugün en çok aratılan "Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman?" sorusunu sizler için yanıtladık...

Kanunsuz Topraklar bu akşam neden yok?

Her hafta Çarşamba günleri saat 20:00'de Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kanunsuz Topraklar dizisi kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. 13. bölümü ile ekranlarda yer alması beklenen dizinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını herkes merak ediyor. Kanunsuz Topraklar dizisi setteki koronavirüs vakaları nedeniyle yayına ara verdi. Kanunsuz Topraklar 12. bölümde; 

Gülfem, Bahar’ın ortaklık teklifini kabul etmek zorunda kalmıştır. Ancak bu ortaklık işinin arkasında Ali Gelik olduğunu öğrenince dünyası başına yıkılır. Hastanede yaşam mücadelesi veren Kasapoğlu hala Yavuz ve Asude için büyük bir tehlike teşkil etmektedir. Ondan kurtulmak için haince planlar yapmaya devam ederler. 

Göksel Bey ve Davut, Kasapoğlu’nun canına kıymaya çalışan, Malik Bey’i kaçıran ve ölümüne sebep olan gizemli adamı bulur ve mekanını basarlar. Yavuz’un gizlice Asude ile görüştüğünü öğrenen Behice çıldırır, bir baskın da o yapar. Kafasına koymuştur; Asude ve Yavuz’u baş başayken yakalayacaktır. Göksel Bey’in Davut üstündeki baskısı anbean büyümektedir.

Bahar Aras’la görüşmesi ve bu kadının sırlarını ortaya çıkartması şarttır. Maden mahallesinde tekrar ocak çalışmaları başlamıştır. Gülfem buna engel olmak için Ali Gelik’le masaya oturur. Kasapoğlu uyanır, korkunç gerçekler açığa çıkmak üzeredir. Bu sırada Ali Gelik gizemli bir adamla anlaşma yapmak üzere buluşur. Zonguldak’ta fırtınalı günler yaşanırken Davut ve Gülfem’in aşkı bu şiddetli rüzgarlara dayanabilecek midir?

Kanunsuz Topraklar 12. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Kanunsuz Topraklar 13.  bölüm bugün var mı?

Kanunsuz Topraklar 13. yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolünü paylaştığı Fox Tv'nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar 13. bölüm 19 Ocak'ta ekranlarda olacak.