Kanunsuz Topraklar dizisi ile çakışan Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişme

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz 34. Bölüm ile yine seyircinin nefesini kesti. FOX'un yeni dizi Kanunsuz Topraklar ile aynı saate denk gelerek bir rekabete giren Sadakatsiz dizisinde kimsenin beklemediği bir sürpriz yaşandı.

Google Haberlere Abone ol

İkinci sezona da bomba gibi bir başlangıç yapan çok izlenen dizi Sadakatsiz heyecan sevenleri ekranda tuttu. 

Sadakatsiz 34. Bölümde yaşananlar geceye damga vurmaya devam ederken sosyal medyada da çok sayıda paylaşım yapıldı.

 Caner Cindorduk, Cansu Dere ve Melis Sezen gibi isimleri rol aldığı Sadakatsiz dizisi iddialı rakiplerini de gerisine alarak reyting zirvesine yerleşmeyi başarmış durumda.

Çarşamba akşamlarına Kanunsuz Topraklar dizisinin de dahil olmasıyla birlikte Sadakatsiz dizisinin rekabeti zor bir hal almış görünüyor.

İşte Sadakatsiz dizisinin son bölümünde yaşanan sürpriz gelişme...

Bilindiği üzere Sadakatsiz dizisine son olarak Aras karakteriyle Berkay Ateş dahil olmuştu.

Sadakatsiz dizisinde Aras karakterinin Asya ile kazaya karışması ve yaşananlar seyircinin oldukça ilgisini çekmişti.

Yeni bölümde ise Derin’in gizliden izlediği Aras’ı tanıması ve hakkında bildiği gerçeklerin yavaş yavaş ortaya çıkması ekran başındakileri şaşkına çevirdi

Asya’nın kurtardığı gizemli adam Aras artık herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır.

Volkan da bu olayı irdeler ve Asya’yı dikkatli olması konusunda uyarır. Diğer taraftan Derin de takiptedir. Ancak Derin gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

Ekranların iddialı dizisi Sadakatsiz yeni bölümünde seyirciyi heyecanlı sahnelerin beklediğini belirtelim. Sadakatsiz dizisi 35. Bölümü ile 20 Ekim Çarşamba akşamı seyircinin karşısında olacak.