Karagümrük Trabzonspor maçı hangi kanalda? Karagümrük Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Karagümrük ve Trabzonspor, Türkiye Süper Ligi 14. hafta maçında karşı karşıya gelecek. Karagümrük Trabzonspor maçının yayın saati ve kanalı futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Karagümrük Trabzonspor maçı hangi kanalda? Karagümrük Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Karagümrük - Trabzonspor maçı için çok az bir süre kaldı.  Karagümrük Trabzonspor Türkiye Süper Ligi 14. hafta maçında mücadele verecek. Futbolseverler ‘Karagümrük Trabzonspor maçı hangi kanalda yayınlanacak? Karagümrük Trabzonspor maçı 11’ler neler? ’ sorularına yanıt arıyor. Peki, Karagümrük Trabzonspor maçı ne zaman? Karagümrük maçı hangi kanalda yayınlanacak? İşte, Karagümrük - Trabzonspor maçı 11'leri...

 

KARAGÜMRÜK TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Karagümrük - Trabzonspor maçı 28 Kasım Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak. Karagümrük - Trabzonspor maçı saat 16:00’da başlayacak ve Bein Sports 1 kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Futbolseverler “Karagümrük Trabzonspor maçı şifresiz mi?” sorusuna yanıt arıyor. Karagümrük - Trabzonspor maçı Bein Sports 1 üzerinden şifreli olarak yayınlanacak.

KARAGÜMRÜK TRABZONSPOR MAÇININ HAKEMİ KİM?

Türkiye Süper Ligi, Karagümrük Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır.

KARAGÜMRÜK TRABZONSPOR MAÇI MUHTEMEL 11'LER 

Karagümrük - Trabzonspor maçı için geri sayım başlamışken Trabzonspor ilk 11’leri merak ediliyor. Karagümrük - Trabzonspor maçı ilk 11’leri henüz belli olmadı.

 

TÜRKİYE SÜPER LİG PUAN DURUMU 

1-Trabzonspor 33

2-Hatayspor 26

3- Konyaspor 26

4-Alanyaspor 24

5- Fenerbahçe 23