Kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan'ın matemi devam ediyor

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı korona virüs nedeniyle kaybeden ünlü şarkıcı Alişan’ın matemi devam ediyor. Nişantaşı’nda görüntülenen Alişan, çıkışta soruları “Arkadaşlar konuşmak istemiyorum” diyerek geri çevirdi. 

Google Haberlere Abone ol

Ünlü türkücü önceki gün eşi Buse Varol’la Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mağazanın erkek giyim katından alışveriş yapan Alişan, çıkışta soruları “Arkadaşlar konuşmak istemiyorum” diyerek geri çevirdi. 

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 21 Temmuz'da hayatını kaybetmişti.

Kardeşinin yokluğuna bir türlü alışamayan Alişan, bulduğu her fırsatta mezar ziyaretine gidiyor.

"Abim bizi öksüz bıraktın"

Kardeşini ölümünün ardından Alişan, Instagram sayfasında duygusal bir mesaj yayınlamıştı...

"Abim bizi öksüz bıraktım gittin..Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım... Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi...Allah'ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı... 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı... Şimdi 4 çocuğum var artık... Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve’m bana emanet... Seni çok seviyorum abim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim... Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um... Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah..."