Kedicik Merve Adnan Oktar'ın cinsel hayatını anlattı

Adnan Oktar'ın suç örgütü kurmaktan yargılandığı davada örgüt yöneticisi olarak yargılanan kedicik Merve Büyükbayrak'ın Adnan Oktar'ın cinsel hayatına ilişkin övgü dolu sözleri damgasını vurdu.

Google Haberlere Abone ol

Merve Büyükbayrak'ın sözleri üzerine avukat Sena Akkaya, 'aklı dengesi yerinde mi?' diye sordu.

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısındaki duruşma salonlarında bugün görülen duruşmada örgüt yöneticilerin ifadesinin alınmasına devam edildi. Edinilen bilgiye göre, müşteki avukatlarından Sena Akkaya, yönetici örgüt üyesi Merve Büyükbayrak hakkında ilginç bir talepte bulundu. 

 

 Avukat Sena Akkaya, Merve Büyükbayrak'ın, Adnan Oktar'ın özel hayatına yönelik kullandığı şoke eden ifadelerden yola çıkarak ivedilikle Adli Tıp'a sevkedilmesi talebinde bulundu.Avukat Sena Akkaya'nın "Bu rapora göre sanığın cezai ehliyetinin değerlendirilmesini sayın  mahkemenizden talep ediyorum. Rapor gelene kadar kendisine soru sormayacağız" demesi dikkat çekti.

  Daha sonra sanık avukatları söz alarak bu talebe itiraz etti.

'Adnan Oktar'ın cinsel hayatı kıskanılıyor'

 Merve Büyükbayrak, duruşma sırasında Adnan Oktar'ın cinsel hayatına yönelik övgü dolu sözleriyle gündeme geldi. Kendisinin kıskanıldığını ileri sürmüştü.

 Ayrıca Büyükbayrak daha önceki duruşmada üzerinde sarı, kırımızı, siyah ve turuncu renkli motiflerin bulunduğu şık bir elbiseyle duruşmaya çıkmıştı. Arkadaşlarına "Elbisem nasıl?" diye seslenen Büyükbayrak'a tutuksuz sanıklar, "Çok güzelsin Merve. Elbisen çok yakışmış. Seni çok seviyoruz" diye seslenmişti. Merve Büyükbayrak'ın bu garip halleri dikkat çekmişti.