Daha Kerimcan Durmaz olayı soğumadan Erkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda’ya dikkat çeken veda!

Kırmızı Oda’da ‘delikanlı Sadi’ karakterini canlandıran Erkan Petekkaya diziye veda etti. Acun Ilıcalı ile TV8'de Kerimcan Durmaz'a verilen ödül nedeni ile polemiğe giren Erkan Petekkaya'nın Instagram hesabından paylaştığı veda mesajı da yine çok konuşulacak cinsten...

Google Haberlere Abone ol

TV8’de yayınlanan bir müzik ödül töreninde 'En İyi Çıkış' ödülünün Peşimde şarkısıyla Kerimcan Durmaz'a verilmesinin ardından saffetttiği zehir zemberek sözlerce günlerce gündemden düşmeyen Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda’ya veda etti. Erkan Petekkaya'nın diziden ayrılması ile de instagramdan yine çok konuşulacak bir veda mesajı geldi.

" Adam gibi adam vurgusu"

Veda mesajında Kırmızı Oda set ekibi ile çekilen bir fotoğrafını paylaşan Erkan Petekkaya, paylaşıma bir de not ekledi. Adam gibi adam vugusu yaptığı mesajında Erkan Petekkaya "Çok teşekkür ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağolun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan tüm emek verenlere teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam. O olmak istediğimiz adam gibi adam. Birlikte yaptık, hep birlikte" ifadelerini kullandı. 

 Kıyamet Kerimcan Durmaz'a verilen ödülle kopmuştu

Erkan Petekkaya, TV8'de yayınlanan bir müzik ödül töreninde 'En İyi Çıkış' ödülü Peşimde şarkısıyla Kerimcan Durmaz'a verilmesinin ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda kanalın sahibi Acun Ilıca'ya tabiri caizse vermiş veriştirmişti.  Acun Ilıcalı'yı yuhlayan Erkan Petekkaya mesajında "“Bu kişi ......  gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh" diye yazmıştı. 

Acun'un tepkisi gecikmedi

Acun Ilıcalı ise, Survivor 2021'de ada konseyinde yaptığı konuşmada isim vermeden Erkan Petekkaya'yı eleştirmişti. Ilıcalı, "İki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti" ifadelerini kullanmıştı.