Kerpetenli vahşet! Komşular şoka girdi

Ataşehir'de elinde kerpetenle sokakta yarı çıplak birini gören vatandaşlar polis çağırdı. Polisler kerpetenli şahsın evine gidince büyük bir şok yaşadı. polis sokaktan aldıkları şansın babasını kafasına defalarca kerpetenle vurarak öldürdüğünü belirledi. Polis cesedin yanında bir de testere buldu.

Google Haberlere Abone ol

Ataşehir'de bir kişi, babasını kafasına kerpetenle defalarca vurarak öldürdü. Ailenin yardımına koşan komşular kan dondurucu manzara karşısında şoka girdi.

 M.E isimli şahsın babası Mehmet Ekmen'i kerpetenle kafasına defalarca vurarak öldürdüğü belirlendi. Olay yerine gelen çok sayıda polis çevre güvenliğini alırken, daireye girişi yasakladı. Olay yeri inceleme ekipleri daire ve çevresinde geniş çaplı inceleme yaparken, ekipler cesedin yanında ayrıca bir de testere buldu. Mehmet Ekmen'in cesedi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, babasını canice öldüren M.E. polis merkezine götürüldü. Zanlı M.E'nin uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenildi.

 


Talihsiz ailenin Dursun E. isimli komşusu , "Köyden gelmiştim, gece saat 23.30 sıralarında olmuş olay baba oğul arasında. Bu biraz hapçıydı, öyle görünüyordu. Çalışmayan birisi. Aynı zamanda günlük sigara parasına bile muhtaç. Her gün de para olmaz tabii bir evde. Babasından para mı istedi neyse, sonra binadakiler polisi arıyor. O şekilde olay. Anlık yaşanan bir olay. Ne olduysa annelerine oldu, başka bir şey olmadı. Evde 4 kişi yaşıyorlardı. Anne, baba, iki de kardeş. Zanlı şu anda içeride. Fedai gibi gitmiş, öyle kaçma falan gibi bir şey etmemiş. Burada mahallede etrafa saldırmış biraz. Acı bir olay açıkçası, kim olursa ne olursa olsun. Bildiklerim o kadar" dedi.