Kıbrıs Zafere Doğru 15. bölüm tek parça izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full izle!

Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural ve Pelin Karahan'ın başrollerini paylaştığı Kıbrıs Zafere Doğru 15. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full izle! İşte, Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izleyebileceğiniz link...

Kıbrıs Zafere Doğru 15. bölüm izle

Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural ve Pelin Karahan'ın başrollerini paylaştığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 15. bölümü tek parça olarak yayınlandı. 19 Kasım 2021 tarihinde Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full internete yüklendi.

Kıbrıs Zafere Doğru 15. bölüm; TRT 1 dizi severler tarafından internet sitelerinde aranmaya başlandı. Birçok kullanıcı dizinin yeni bölüm arayışlarında. Onun öncesind egelin bir önceki bölümde neler yaşandığına bakalım...

Kıbrıs Zafere Doğru 14. bölümde neler oldu?

Kıbrıs Zafere Doğru 14. bölümde; Yüzbaşı Cengiz Topel’in öldürülmesi üzerine Ankaralı, Türkiye’ye dönüp arkadaşının cenazesini annesine teslim etmeden önce intikam yemini eder. Bu yolda yalnız hareket edip başka kimsenin sorumluluğunu almak istemeyen Ankaralı’yı, mücahit kardeşleri yalnız bırakmaz.

Kıbrıs, Yüzbaşı Cengiz’e gözyaşlarıyla dolu bir cenaze merasimi düzenlerken Ankaralı, intikam için ölüm görevine çıkar. Ankaralı’nın gerçek adı ve soyadını içeren mektup geride kalanlara ulaştırılır. Ankaralı’nın vedası sadece Kıbrıs’a değil tüm sevdiklerine acı bir haberle gelir.

Kıbrıs Zafere Doğru 15. bölüm izle

Kıbrıs Zafere Doğru 15. bölüm tek parça izleyebileceğiniz link...

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi konusu nedir?

Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs'a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT'nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile gizli görevlerine başlar.

Nişanlısı Ayşe'nin Kıbrıs'a geldiğinden haber siz Ankaralı, Mücahit Kemal ve yeni mücahitlerden oluşan ekip ayrılmaz bir operasyon takımıdır. Tarihe geçen bir direniş gösteren bu 713 kişilik mücahit topluluğu, kendilerini dört taraftan sarmış 15 bin düşmana karşı savaşacak, bir direniş destanı yazacaktır.

Onlara katılıp son darbeyi indirecek olan Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel ise Türkiye'den gelen 64 savaş jeti ile Rum tarafını bombardımana tutup Türkiye'nin ilk hava şehidi olarak yürekleri dağlayan bir ölümle tarihe kahraman olarak geçecektir.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi oyuncuları kimdir?

Serkan Çayoğlu

Ahmet Kural

Pelin Karahan

Gülper Özdemir

Devrim Saltoğlu

Tayanç Ayaydın

Hasan Küçükçetin

Miray Akay

Deniz Baytaş

Ahmet Mark Somers

Nebil Sayın

Emre Törün

Hakan Güner

Bade Arazlı

Sümeyra Koç

Rüzgar Irmakoğlu

Umut Avcı

Ömer Turan

İbrahim Yildiz

Demir Karahan

Mehmet Aykaç

Tekin Temel

Metin Büktel

Musab Ekici

Nejmi Aykar