Kardeşinin mandırasını tüfekle basıp, ortalığı birbirine kattı!

Kırıkkale’de bir kişi husumetli olduğu kardeşinin mandırasını tüfekle bastı. Ortalığı birbirine kattı. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kaynak: İHA

Kırıkkale’de yaşanan olayda, daha önceden aralarında husumet olan ağabey-kardeş arasındaki mandıra kavgası çıktı. İddiaya göre, ağabey Memduh E., iki gün önce evinin yanından mandıra satın alan kardeşi İhsan E.’nin yanına gidip tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda, ağabey elindeki sopa ile kardeşini darp edip, aracının camlarını kırdı. Süt bidonlarını da yere attıktan sonra hayvan gübrelerini de yemlerin üzerine döktü.

Gözü dönen ağabey, evden oğluna getirttiği tüfek ile kardeşine ateş açtı. O sırada kendisini korumak için ahıra giren kardeşi İhsan E. vurulmaktan son anda kurtuldu. Araya giren annesi ve yakınları tüfeği elinden aldı. Ağabey, bir süre kapıyı açmak için zorladı. Kardeşi o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti. Polisin gelmesiyle ahırdan çıkan İhsan E., darp raporu aldıktan sonra karakola gidip ağabeysinden şikayetçi oldu. Polis, ağabey Memduh E.’yi gözaltına aldı. Olaya ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.