Kirli, terlemiş ve kokmuş çoraplarını satıyor! Talep artarsa vücudundan çıkan sıvıları da satacak

Sosyal medyayı aktif kullanan çift kendisine gelen mesajların ardından kirli ve kokmuş çoraplarını satarak binlerce lira para kazanmaya başladı. Çift taleplere yetişmekte zorlanınca üst üste giydi ve daha fazla ter kokması için spor yaptı.

Kokmuş çoraplarını satarak binlerce lira kazanıyor

25 yaşındaki  Billy-Joe Gray, çifti akılalmaz bir yöntemle yüzlerce lira kazanarak paraya para demiyor.  Çift, sosyal medya hesabından kendi fotoğrafları paylaşarak yüzlerce takipçiye ulaştı. Ancak birbirinden ilginç mesajlarla karşılaşan çiftin dikkatini "Çoraplarınızı satar mısınız?" mesajı oldu.

Mesaj sonrası kullandıkları özellikle terlemiş çoraplarını satmaya başlayan çift, taleplere yetişemedi ve daha fazla terlemiş ve kirlenmiş çorap satmak için spora gitti. Çoraplarının çiftini 10 ila 30 sterlin arasında satan genç adam haftada en az 12 çift çorap sattığını ve bunun ona neredeyse 360 sterlin kazandırdığını söyledi. 

Heteroseksüel olan Gray, çorapları kilitli bir poşete koyup postalamadan önce günlerce giydiğini ve ekstra bir ücret karşılığında, kendi vücut sıvılarından oluşan bir ürün yelpazesi sunacağını söyledi.

Kokmuş çoraplarını satan Joe, "Ne kadar terlersem ve pis kokarlarsa o kadar iyi. Koşmaya falan giderim, onları kilitli bir torbaya koyarım ve sonra evde ebeveynleri, kocaları ya da aileleriyle yaşıyorlarsa diye gizli ambalajlara koyup kargolarım.

Satışlarımın tamamı Instagram üzerinden geliyor. Kullanılmış iç çamaşırlarımı ve kullanılmış çoraplarımı satın alan ve kendi zevkleri için saklayan çok sayıda Amerikalı var. TikTok'umun Birleşik Krallık'taki insanlardan daha fazla onlara ulaştığını gördüm" dedi.

Joe, birçok kişinin ondan kullanılmış boxer ve spor kıyafeti gibi ilginç taleplerde bulunduklarını da ekledi.