Kırmızı Oda 46. Bölüm full izle! Kırmızı Oda yeni bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda son bölüm izle

Kırmızı Oda 46. Bölümü Tv 8 ekranlarında yayınlandı. Binnur Kaya, Burak Sevinç, Tülin Özen, Meriç Aral gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, 8 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Kırmızı Oda 46. Bölüm…

Kırmızı Oda 46. Bölüm izle

Kırmızı Oda dizisinin 46. Bölümü tek parça olarak yayınlandı. Kırmızı Oda 46.Bölümde:  'Keklik' adında bir hasta daha diziye dahil olurken, Süveyda'ya cinsel istismarda bulunan şahıs yakalanıyor. Rezzan tedaviye annesi ile birlikte gelirken, ablasının intihar ettiğini söylemesi herkesi şaşırtıyor. Doktor Hanım ise asıl hasta olanın Rezzan'ın annesi olduğunu söylerken, Rezzan'ın kardeşinin annesi tarafından öldürülüyor.İşte Kırmızı Oda dizisinin 46. bölüm tek parça linki…

Kırmızı Oda 45. Bölümde ne oldu?

Kırmızı Oda 45. Bölümde; Rezzan (Nihal Yalçın) karakola götürülür ve orada olaylı bir gece yaşanmasını sağlar. Doktor Hanım'a Cafer'i vurduğunu söyleyen Rezzan'ın aslında bu olayı hayalinde yaşadığı anlaşılır. Doktor Hanım, Cafer'in evine gizlice girdiğini itiraf eden Rezzan hakkında oldukça endişelenir. Süveyda ( İlayda Alişan) bu hafta Kırmızı Oda'ya oldukça motive gelir. Doktor Hanım'a bir hediye getiren Süveyda aslında getirdiği hediyeyi hırsızlık yaparak elde eder.

Doktor Hanım'ın söylediği bir söz ile geçmişe dönen Süveyda o karanlık geceyi hatırlar ve gözyaşlarına hakim olamaz. Asuman ( Başak Daşman)Doktor Hanım ile konuşmak için yanına gelir. Süveyda'nın küçükken başına gelen olayı anlatan Süveyda "ben nasıl anneyim?" diyerek kendine kızar ve sinir krizi geçirir. Derya( Ayça Bingöl) Kırmızı Oda'ya oldukça dağınık bir halde gelir. Annesinin yakın zamanda tahliye olacağını söyleyen Derya'nın içini korku kaplar.

Kırmızı Oda 46. Bölüm izle

Kırmızı Oda 46. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir?

Kırmızı Oda dizisinin konusu şöyle karşımıza çıkıyor:

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırıyor. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatan “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kimdir?

  • Binnur Kaya
  • Tülin Özen
  • Burak Sevinç
  • Meriç Aral
  • Halit Özgür Sarı
  • Gülçin Kültür Şahin
  • Sezin Bozacı
  • Baran Can Eraslan