Kırmızı Oda 55. bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda son bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle

Başarılı oyuncu Binnur Kaya'nın 'Doktor Hanım' karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda 55. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda son bölüm full izle! İşte, Kırmızı Oda son bölüm izleyebileceğiniz link...

Kırmızı Oda 55. bölüm izle

Binnur Kaya'nın 'Doktor Hanım' karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda 55. bölüm tek parça olarak yayınlandı. 10 Aralık 2021 tarihinde Kırmızı Oda son bölüm full internete yüklendi.

Kırmızı Oda 55. bölüm; Tv 8 izleyicvileri tarafından merakla araştırılıyot. Yeni bölümü ile televizyon ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda'da neler yaşanacağı merak ediliyor. Onur Güvenatam'ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek & Melek Seven'in senaryosunu üstlendiği psikolojik drama türündeki Kırmızı Oda son bölümü internete yüklendi.

Kırmızı Oda 54. bölümde neler oldu?

Kırmızı Oda 54. bölümde; Dara'nın yer aldığı sahnelerin dikkat çektiği ve ön plana çıktığı görüldü. Dara'nın hastalığı ve ağabeyine ne olduğu merak edilirken, Doktor Hanım bu konunun üstüne gitti. Dara'nın ağabeyinin tekerlekli sandalye ile götürüldüğü anlar ekrana gelirken, annesinin sakladığı sır ise merak konusu oldu. Ayrıca dizide bir çocuk gelin hikayesine daha yer verildi ve bu kanayan yaraya tekrar parmak basıldı. 

Kırmızı Oda 55. bölüm izle

Kırmızı Oda 55. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir?

Kırmızı Oda Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama bir dizidir. Dizide, İstanbul’da psikiyatri kliniği sahibini ve bir psikiyatrist olan Doktor Hanım’a ve diğer psikiyatrlara başvuran danışanların hikayeleri anlatılmaktadır.

Dizinin yapım şirketi olan OGM Pictures daha öncesinde Doğduğun Ev Kaderindir sonrasında ise Masumlar Apartmanı romanlarından'da uyarlama dizi yapmıştır. 2020'nin Temmuz ayında duyurulan dizinin senaristi Kızım ve Hekimoğlu'nun da senaryosunu yazan Banu Kiremitçi Bozkurt'tur. Cem Karcı'nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin TV8'de yayınlanacağı duyuruldu.

2. sezonda dizinin yönetmeni Halka ve Yeni Hayat'ın da yönetmenliğini yapan Başak Soysal'dır. 2021'nin Ağustos ayında Banu Kiremitçi Bozkurt yer almayacağı öğrenilmişti ve 2021'nin Eylül ayında Banu Kiremitçi Bozkurt ayrılıp yerlerine Poyraz Karayel, Vatanım Sensin, Anne ve Sen Çal Kapımı'da senaryosunu yazan Deniz Gürlek ve Melek Seven geldiler.

4 Eylül 2020 Cuma akşamı yayınlanan ilk bölüm, 6,10 reyting ve yüzde 19'luk izlenme payı ile AB grubunda günün en çok izlenen programı oldu.

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Doktor Manolya Yadigaroğlu / Doktor Hanım (Binnur Kaya)
  • Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin)
  • Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan)
  • Tülin Özen
  • Burak Sevinç
  • Meriç Aral