Kırmızı Oda 60. bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda son bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle

Başarılı oyuncu Binnur Kaya'nın 'Doktor Hanım' karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda 60. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda son bölüm full izle! İşte, Kırmızı Oda son bölüm izleyebileceğiniz link...

Kırmızı Oda 60. bölüm izle

Binnur Kaya'nın 'Doktor Hanım' karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda 60. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda son bölüm full izle! 11 Şubat 2022 tarihinde Kırmızı Oda son bölüm full internete yüklendi. Kırmızı Oda 60. bölümde neler olacağı merak konusu oldu.

Kırmızı Oda 59. bölümde neler oldu?

Kırmızı Oda 59. bölümde; Hastalığı hızla ilerleyen annesi için üzülen Dara, (Gökhan Özoğuz) kendisi yerine abisi Arda'yı hatırlamayı seçtiği içinde üzgündür. Üzüntüsünü anlatan Dara, Doktor Hanım ile birlikte mutluluğu yeniden tanımlamak üzere adımlar atmaya başlar. Mutlu olma yolunda ilerlemek istese de onları terk eden babası nedeniyle yaşadığı suçluluk, Dara'yı yeniden mutsuzluğa mahkum eder.

Babasının avukatı Nazgül, (Melis Birkan) kardeşi Seda ile iletişime geçince sinirlerine hakim olamayan Sadi, (Erkan Petekkaya) bu öfke ile Kırmızı Oda'ya gelir.Geçmişinde önemli bir yere sahip olan Cevher'i (Hülya Şen) anlatarak yaşadığı zor zamanları bir kez daha hatırlar. Sadi her ne anlatırsa anlatsın, babasına olan öfkesinden bir türlü kurtulamaz.

Kırmızı Oda 60. bölüm izle

Kırmızı Oda 60. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir?

2. sezonda dizinin yönetmeni Halka ve Yeni Hayat'ın da yönetmenliğini yapan Başak Soysal'dır. 2021'nin Ağustos ayında Banu Kiremitçi Bozkurt yer almayacağı öğrenilmişti ve 2021'nin Eylül ayında Banu Kiremitçi Bozkurt ayrılıp yerlerine Poyraz Karayel, Vatanım Sensin, Anne ve Sen Çal Kapımı'da senaryosunu yazan Deniz Gürlek ve Melek Seven geldiler.

Kırmızı Oda Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama bir dizidir. Dizide, İstanbul’da psikiyatri kliniği sahibini ve bir psikiyatrist olan Doktor Hanım’a ve diğer psikiyatrlara başvuran danışanların hikayeleri anlatılmaktadır.

Dizinin yapım şirketi olan OGM Pictures daha öncesinde Doğduğun Ev Kaderindir sonrasında ise Masumlar Apartmanı romanlarından'da uyarlama dizi yapmıştır. 2020'nin Temmuz ayında duyurulan dizinin senaristi Kızım ve Hekimoğlu'nun da senaryosunu yazan Banu Kiremitçi Bozkurt'tur. Cem Karcı'nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin TV8'de yayınlanacağı duyuruldu. 4 Eylül 2020 Cuma akşamı yayınlanan ilk bölüm, 6,10 reyting ve yüzde 19'luk izlenme payı ile AB grubunda günün en çok izlenen programı oldu.

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Doktor Manolya Yadigaroğlu / Doktor Hanım (Binnur Kaya)
  • Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin)
  • Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan)
  • Tülin Özen
  • Burak Sevinç
  • Meriç Aral