Kıskanç koca, seksolog karısını önce bıçakladı sonra sürükleyerek balkondan attı

Rusya'da 25 yaşındaki seksolog ve psikolog Alexandra Mursalova, kıskanç kocası Rustam Mursalov tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Talihsiz kadın daha sonra cani kocası tarafından balkondan atıldı.

Google Haberlere Abone ol


Rusya'da kıskanç koca dehşeti... Cinsel ilişki terapisti eşini önce bıçakladı sonra sürükleyerek balkondan attı. Mursalov, cinayetten iki hafta önce sosyal medya hesabından kocasının kendisini ve yaşları yedi ve iki olan iki çocuğunu öldürmekle tehdit ettiğini açıklamıştı.

Mursalov, kocasının tehdidinden sonra evini değiştirdiğini fakat kocasının adresini bulup sürekli kapısına gelip tehdit etmeye devam ettiğini söylemişti.

Cinayetten sonra kaçan ancak daha sonra polise teslim olan Rustam, verdiği ifadede eşini planlayarak öldürdüğünü itiraf etti.

Rustam, cinayetten önce çocuklarını olaya şahit olmamaları bir akrabasının evine bıraktığını, daha sonra eve gelip karısını öldürdükten sonra üçüncü katta bulunan dairenin balkonundan aşağı attığını itiraf etti. Gözaltında bulunan Rustam'ın sorgusu devam ediyor. Annenin ise olayı polise bildirip bildirmediği bilinmiyor.