Sosyal medya bunu konuşuyor! Kızılcık Şerbeti dizisindeki sahneden herkes nefret etti! Nursema zorla…

Ekranların en çok izlenen yapımlarından olan Kızılcık Şerbeti dizisi dün akşam ekrana gelen bölümüyle sosyal medyayı salladı. Dizinin yeni bölümünde Nursema’nın ailesinin zorla yaptığı şey ise sosyal medyada tepkilere neden oldu. Peki, Kızılcık Şerbeti son bölümde neler oldu? Kızılcık Şerbeti Nursema evlendi mi? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Sosyal medya bunu konuşuyor! Kızılcık Şerbeti dizisindeki sahneden herkes nefret etti! Nursema zorla…

Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen dizişlerinden Kızılcık Şerbeti yayınlanan son bölümüyle sosyal medyanın gündeminde! Dizide yaşanan bir sahne onlarca kullanıcının tepkisine neden oldu. Yeni bölüme damga vuran olan saatlerde gündemden düşmedi.

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Büyük beğeni toplayan bölüme Nursema’nın ailesinin dayatması sonucunda imam nikahıyla evlendirilmesi damga vurdu. Sosyal medyada gündem yaratan dizi, #KızılcıkŞerbeti ve #Nursema etiketleri ile yaklaşık 10 saat Twitter’ın TT listesinin zirvesinde yer aldı. Çarpıcı hikayesi ve başarılı oyuncu performanslarıyla izleyiciden övgü alan dizi Cuma akşamına damga vurdu.

Sosyal medya bunu konuşuyor! Kızılcık Şerbeti dizisindeki sahneden herkes nefret etti! Nursema zorla… - Resim : 1

KIZILCIK ŞERBETİ NURSEMA EVLENDİ Mİ?

Dizinin yayınlanan bölümünde aileleri karşısına alan Ömer’in uzattığı elini Kıvılcım tuttu. Ünallar’ın ve Sönmez’in büyük tepkisini çeken bu aşkın karşısında duran diğer kişi ise Doğa oldu. Kıvılcım’ın, Ömer’le olmasını doğru bulmayan Doğa gözyaşları içinde anne evini terk ederek Fatih’e geri döndü. Diğer yandan kızı Nursema’nın, Umut’la birlikte olduğunu Nilay’dan öğrenen Pembe’nin her şeyi Abdullah’a anlatması olayların fitilini ateşledi. Kızının Umut’la olmasını kabul etmeyen Abdullah yıllar önce söz verdiği aile dostu Hamdi Bey’le buluşarak Nursema’yı istemeye beklediklerini söyledi. Evlenmek istemediğini söylediğinde babasının tepkisiyle karşılaşan Nursema’nın tek destekçisi ise Doğa oldu. Bölümün final sahnesinde ise nefesler tutuldu. Umut’la kaçmaya karar veren Nursema’nın planını anne ve babası öğrendi. Nursema karşısında Fatih ve Mustafa’yı bulurken Umut ise Abdullah ile yüz yüze geldi. Bu birlikteliği onaylamadığını Umut’a açıklayan Abdullah son hamlesini de yaptı. Nursema ailesinin dayatmasıyla aynı gece Hamdi’nin oğlu İbrahim’le apar topar imam nikahı kıyıldı.

Sosyal medya bunu konuşuyor! Kızılcık Şerbeti dizisindeki sahneden herkes nefret etti! Nursema zorla… - Resim : 2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Kıvılcım ve Ömer’in çıktıkları akşam yemeğine Kayhan baskın yapıyor. Ömer ve Kayhan’ın karşı karşıya geldiği tanıtımda ayrı düşen Nursema ve Umut’un yaşadığı büyük üzüntü ekrana geliyor. Alev’in, Abdullah’a “Birbirini seven iki insan kavuşsun istiyorum” sözleri üzerine Abdullah’ın “Bizden mi bahsediyorsunuz?” cevabı büyük merak uyandırıyor.