Bacağını kırdığı ıssız ormanda saatlerce yardım beklemişti! İşte ünlü oyuncunun sağlık durumu!

Kongo Cumhuriyeti'nde ormanda düşerek bacağını dört yerden kırdıktan tedavi altına alınan ABD'li oyuncu Ashley Judd, sağlık durumunu paylaştı. Issız ormanda saatlerce kurtarılmayı bekleyen ünlü oyuncu korku dolu anları anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

ABD'li oyuncu Ashley Judd, Kongo Cumhuriyeti'nde ormanda düşerek bacağını dört yerden kırdı. 52 yaşındaki oyuncu beş saat sonra bulunabildi, bambu dalı ve çarşaftan yapılan sedye ile taşındı. Hastaneye ulaşması 55 saat sürdü ama kurtarıldı.

Issız ormanda saatlerce bekledi

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'de ormanda düşerek bacağını kıran, uzun ve zorlu bir yolculuğun ardından Güney Afrika'da bir hastanede tedavi altına alınan ünlü oyuncu Ashley Judd, sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri duyurdu.

 

Korlu dolu anları anlattı

52 yaşındaki Judd, Instagram sayfasında yer verdiği paylaşımda, kendisine uygulanan tedavileri ve hastanede yaşadıklarını anlattı. Judd, Johannesburg'daki Sunninghill Hastanesi'ne ulaştığında bacağının gerçekten çok kötü durumda olduğunu, hiçbir canlılık belirtisi göstermediğini anlatarak kendisini sağlığına kavuşturmak için ellerinden geleni yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

 

Doktoruna teşekkür edip fotoğrafını yayınladı

Hastaneye ulaştığında kan nakline ihtiyacı olduğunu belirten Ashley Judd , fotoğrafını da paylaştığı Doktor Greef'in bacağındaki yumuşak doku hasarı ve şişlik geçinceye kadar bacağını stabil hale getirdiğini anlattı. Bu sorunların giderilmesinden sonra da bir operasyon geçireceğini de ekledi.

Ambulans uçakla 22 saat süren dört aktarmalı uçuş gerçekleştirdiler

Ünlü oyuncu bu arada babasına da yaşadığı kaza ile ilgili mesaj gönderdiğini belirterek onu yanına çağırdığını anlattı. Judd'ın anlattığına göre babası Covid 19 aşısı olduğu için Güney Afrika'ya yanına gidebildi.  Ashley Juddy daha sonra bir hava ambulansıyla 22 saat süren dört aktarmalı uçuş gerçekleştirdiklerini ekledi.

"Korku içinde ve yalnız kalanları unutmayın"

Ashley Judd, yaşadığı korku ve acı dolu sürece kendisine yarım eden herkese teşekkür ederek mesajını bitirdi. Judd, sağlık konusunda seçeneksiz kalanları, korku içinde ve yalnız kalanları unutmamak gerektiğini de takipçilerine hatırlattı.