Koronavirüs pozitif olduğunu bile bile bankaya maaşını çekmeye gitti!

Bir bankaya maaşını çekmek için giden yaşlı adamın HES kodu sorgusunda koronavirüs hastası olduğu ortaya çıktı. İsmail T. isimli vatandaşın evinde karantinada olması gerekirken bankaya geldiği belirlendi. İsmail T. "Maaşımı almaya geldim bunda ne var" diye kendisini savundu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Bir banka şubesine maaşını çekmek için gelen İsmail T.'nin HES kodu sorgusunda koronavirüs pozitif olduğu ortaya çıktı. Evde karantinada olması gereken İsmail T.'nin, "Ben maaşımı almaya geldim bunda ne var?" demesi pes dedirtti.

Osmaniye’de bir banka şubesine maaşını çekmeye gelen yaşlı adam, bankadan içeri girerken güvenlik görevlisince yapılan HES kodu sorgulamasında Covid-19 hastası olduğu ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, Osmaniye merkezde bulunan bir banka şubesine gelen 65 yaşındaki İsmail T.’nin bankaya girerken, banka güvenlik görevlisince HES kodu sorgusu yapıldı. Yapılan sorguda İsmail T.’nin korona virüs hastası olduğu ve evinde karantinada bulunması gerektiği ortaya çıktı.

Banka güvenlik görevlisince durum polise ve sağlık ekiplerine bildirildi. Bankaya gelen sağlık ekipleri Covid-19 hastası İsmail T.’yi ambulans ile hastaneye götürdü. Evde karantinada olması gerekirken bankaya maaşını almaya gelen Covid-19 hastası yaşlı adam ise “Bana kimse evden çıkamazsın demedi ki. Ben maaşımı almaya geldim bunda ne var” diyerek kendini savundu.