Kubilay Aka: Tehdit ediliyorum

Kubilay Aka'nın sosyal medya mesajları ifşa oldu. Konuyla ilgili konuşan Kubilay Aka 'Tehdit ediliyorum' dedi.

Google Haberlere Abone ol

Vatanım Sensin dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kubilay Aka ile Miray Daner, çiftinin 3 yıllık ilişkisi Kubilay Aka'nın Hilal Altınbilek ile samimi fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından bitmişti.

Ünlü çift, 2,5 aylık ayrılığın ardından yeniden bir araya geldi. Ancak Kubilay Aka'nın bir kadınla yaptığı sosyal medya yazışmaları ifşa oldu.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Kubilay Aka 'tehdit ediliyorum' dedi.

Aka, konuyla ilgili şu sözleri söyledi:

"Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun.Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat bu insanlar aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim.

Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dilemedi.

Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok."