Babasını kaybeden Ekin Türkmen, arkadaşlarına sitem etti

Küçük Kadınlar, Ekmek Teknesi gibi dizilerde rol alan oyuncu Ekin Türkmen, geçtiğimiz günlerde babasını kaybetti. Türken, babasını kaybettikten sonra yaşadıklarını sosyal medya aracılığıyla dile getirdi.

Ekin Türkmen, arkadaşlarına sitem etti

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Türkmen babasının ölümünden sonra duygusal bir paylaşım yaptı. Güzel oyuncu, bu dönemde arkadaşlarının paylaştığı eğlenceli pozlara sitem etti. 

"Empatisi kurulamayan bir duyguymuş"

"'Evimizin direği' İnsanın babasının ölümü öyle 'zamanla alışacaksın' teselli cümlesindeki gibi alışılacak türden bir acı değilmiş. Hatta acı değilmiş! Derin bir ağrı! Kemiğinin kırılması gibi, iyileşse de bir ömür soğukta sızlayan. Bileğinin burkulması gibi, zamanla tekrarlayan yürüdükçe ağrıyan, kendini sürekli hatırlatan bir ağrı. Bedeninden bir parçanı kaybetmiş gibi eksikliğini hissettiğin, ara sıra unutup tekrar tekrar hatırladığın, bir 'ah' bir 'keşke'. 'Baba ölümü' empatisi kurulamayan bir duyguymuş"

"Eğlendiğiniz fotonuz koymanız acıtıyor insanı"

İnsan bir kayıp yaşadığında gündelik mecburi işlerinin yükünü alacak arkadaşlar arıyor, bir de seninle yas tutan birkaç dost. Acımı paylaşan mesajınızın üstüne eğlendiğiniz fotonuz koymanız acıtıyor insanı. Dünyaya düşman oluyorsun zaten. 3 gün zor değil aslında 3 gün yeter aslında. Ha bir de en önemlisi öyle bir bakış açısı kazanıyorsun ki insanın içini görüyorsun ve öyle bir kendine dönüyorsun ki kendinle tanışıyorsun.

Ve son olarak zaman kısa, zaman hızlı, zaman az, sevmek lazım sadece sevmek!"