Kuruluş Osman dizisine bomba transfer!

atv ekranının en iddialı dizisi olan Kuruluş Osman kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman'a Zeynep Tuğçe Bayat da katıldı. Tuğçe Bayat obaya gelecek ve dengeler değişecek.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Sezon başında oyuncu kadrosuna katılan ünlü ve usta isimlerle adından sıkça söz ettiren dizinin 34’üncü bölümünde diziye dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba ilk kez ‘Kuruluş Osman’ izleyicilerinin karşısına çıkacak.

İkinci sezonunda yine adından sıkça söz ettiren ve reyting listelerinde zirvede yer alan atv'nin iddialı dizisi ‘Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Sezon başında oyuncu kadrosuna katılan ünlü ve usta isimlerle adından sıkça söz ettiren dizinin 34’üncü bölümünde diziye dahil olan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba ilk kez ‘Kuruluş Osman’ izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 18 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 34’üncü bölümüyle çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Namlı bir Peçenek beyinin kızı olan karakteriyle hikayeye dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, kendisini tutsaklıktan kurtaran Osman Bey’le birlikte obaya gelerek dengeleri hayli değiştirecek.

Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni nasıl geri alacak? Savcı Bey ve Osman Bey arasındaki gerilim devam edecek mi? Ertuğrul Bey, hastalığını yenebilecek mi?

Selcan Hatun’un obaya gelişi, Hazal Hatun’u nasıl etkileyecek? Yavlak Arslan’ı beylerbeyi yapan Geyhatu şimdine planlıyor? Nikola’nun Söğüt’e baskın planına kim dur diyecek?

Zeynep Tuğçe Bayat kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat, 1990 yılında Mersin'de doğdu. Zeynep Tuğçe Marmara Üniversitesi'nde hukuk eğitimi aldı.

Üniversite eğitimi aldığı dönemde, özel tiyatrolarda sahne arkasında çalıştı. Ardından oyunculuk yapmaya başlamasıyla kamera karşısına geçti. Ardından pek çok dizi ve filmde yer aldı.

2009'da yayınlanmaya başlayan "Arka Sıradakiler" isimli dizi ile kamera önüne geçti. "Gönülçelen" isimli dizide "Nevra" karakterini canlandırdı.

2011'de "Yıldız Masalı" isimli dizide "Pelin" karakterini canlandırdı. 2014'te "Ah Neriman" isimli dizide "Yeşim" karakterini canlandırdı.

2015'te "Çilek Kokusu" isimli gençlik dizisinde "Gonca" karakterini canlandırdı.

Kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün en çok sevilen genç bayan oyuncularından birisi olma başarısını gösteren Bayat, 2016 yılında başlayan Seviyor Sevmiyor dizisi kadrosunda yardımcı oyunculardan birisi olarak karşımıza çıktı.