Kuzey Yıldızı 38. Bölüm neden yayınlanmadı ? Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Show ekranlarının sevilen Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 38. Bölümü yayınlanmadı. 31 Ekim 2020 tarihinde yayınlanması beklenen dizinin neden yayınlanmadığını merak ediliyor. Peki Kuzey Yıldızı yeni bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Show ekranlarının sevilen Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 38. bölümü yayınlanmadı. 31 Ekim 2020 tarihinde yayınlanması beklenen dizinin neden yayınlanmadığını merak ediliyor. Peki Kuzey Yıldızı yeni bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38.bölüm neden yayınlanmadı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 38. bölümü yayınlanmadı. 31 Ekim 2020 tarihinde yayınlanması gereken Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm, 30 Ekim'de İzmir'de meydana gelen deprem nedeniyle ekranlara gelmedi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sevilen dizi Kuzey Yıldızı'nın yeni bölümü 7 Kasım Cumartesi günü izleyiciyle buluşacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. bölümde ne olmuştu?

Kuzey ve Yıldız, peşlerindeki tehlikenin ne denli büyük olduğunu görmüştür. Kuzey, fırsattan istifade Yıldız’ın yakın, çok yakın koruması olacaktır. Bulut, attığı her adımda Kuzeyle Yıldız’ı biraz daha yaklaştırdığını fark etmiştir. Yıldız, hem yakınları için korkmakta hem de Kuzey’in ilgisinden mutlu olmaktadır. Ama aralarındaki o büyük engel… O her şeyi mahvetmektedir. Kuzey’in duruşması gelip çatmış, Kuzey Yıldız’ı aşkı, özgürce kanatlanmak için duruşmadan çıkacak kararı beklemektedir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin konusu nedir?        

Yıldız, Kuzey'i, çocukluktan beri sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey'le Yıldız'a söz yüzüğü takılır.

Kuzey, üniversite okumak için İstanbul'a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey'in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey'ini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız'a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce bin bir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de orda kalacaktır. Ama Yıldız, ona olan öfkesiyle Kuzey’i geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları kimdir?

 • Yıldız Kadıoğlu – Aslıhan Güner
 • Kuzey Mollaoğlu – İsmail Demirci
 • Yaşar Kadıoğlu – Cezmi Baskın
 • Hanife Kadıoğlu – Ferda Kaynar
 • Şeref Mollaoğlu – Hüseyin Soysalan
 • Emine Mollaoğlu – Uğur Demirpehlivan
 • Sefer Kadıoğlu – Toygan Avanoğlu
 • Mine Mollaoğlu – Aslıhan Kapanşahin
 • Gökçe Mollaoğlu – Berfin Nilsu Aktaş
 • Feride Mollaoğlu – Gizem Güneş
 • Pembe Mollaoğlu – Zeynep Kankonde
 • Ömer – Özgün Karaman
 • Nahide Kadıoğlu – Merve Şen
 • Kamer Mollaoğlu – Ecem Çalhan
 • Poyraz Kadıoğlu – Burak Can