Kylie Jenner, Banu Alkan'a yanıt mı verdi?

Banu Alkan'ın kendisini taklit ettiğini öne sürerek paylaşımlar yaptığı Kylie Jenner, Banu Alkan'na instagram üzerinden yanıt mı verdi?

Google Haberlere Abone ol

Kylie Jenner'ın kendisini taklit ettiğini iddia eden ve "Yeter artık, taklitçi kezban!" diyerek isyan eden Banu Alkan, bu kez Jenner'ın kendisine sosyal medya üzerinden yanıt verdiği iddiasını ortaya attı. Alkan'ın yayınladığı mesajlarda, "Yeter, kapa çeneni! Sen ve fanların sürekli beni etiketliyorsunuz. Eğer böyle devam ederseniz avukatımla uğraşmak zorunda kalırsınız" yazdığı görüldü.

Alkan, kendisine DM'den (Özel mesaj) geldiğini iddia ettiği o mesajları sosyal medya hesabından yayınladı. Mesajlarda, "Yeter, kapa çeneni! Sen ve fanların sürekli beni etiketliyorsunuz. Eğer böyle devam ederseniz avukatımla uğraşmak zorunda kalırsınız" yazdığı görülüyor.

62 yaşındaki oyuncunun bir hayran sayfası, Banu Alkan'ın paylaşımlarını Kylie Jenner'a Instagram üzerinden mesaj atmıştı. Bir süre sonra Jenner'ın o sayfanın gönderisini gördüğü öne sürülmüştü. Alkan, konuyla ilgili, "Kezban, yakalanınca korkudan DM'lere de (özel mesaj) bakıyor" paylaşımını yapmıştı.