Liverpool taraftarlarından Uğurcan Çakır'a onay

Geçen transfer dönemi İspanya, Almanya ve İtalya'nın ünlü kulüplerinden transfer teklifi alan Uğurcan Çakır'ın, istikrarlı oyunu ve gelişimi devlerin de dikkatini çekti.

Kaynak: tv100

İngiliz takımı Liverpool ile İtalyan şampiyonu Juventus’un gelecek sezonda yapılacak transferinde ilk sırayı alacak oyuncular arasında aldığı belirtilirken Liverpool taraftarının düzenlediği anket çok konuşulacak...

Fenerbahçe maçında Liverpool scoutları tarafından takip edilen ve beğenilen Uğurcan Çakır için, readliverpoolfc. com anket düzenledi.

Trabzonspor’un genç kalecisi Uğurcan Çakır için düzenlenen ankette, Liverpool taraftarlarının yüzde 75’i, “Alınmalı” seçeneğini işaretledi.

Ankete katılan taraftarların yüzde 75’i genç file bekçisinin alınması yönünde oy kullanırken, “Hayır” seçeneğini işaretleyenler sadece yüzde 15’te kaldı.

Sitede yapılan değerlendirme haberde ise, “23 yaşında ve gelişmek için hala çok zamanı var. Uzun vadeli yatırım için harika bir seçim olur. Kesinlikle Liverpool’da oynayacak yeteneğe sahip. Ancak onu 14 milyon sterline almak mümkün olmayacak. Çünkü fiyatı yükseliyor. Kırmızılar’ın kesinlikle takip etmesi gereken bir transfer” denildi.