Mandıra filozofu bambaşka bir yarışma programıyla ekrana dönüyor!

'Mandıra Filozofu' karakteriyle tanınan Müfit Can Saçıntı bambaşka bir formatla ekrana geri dönüyor. Saçıntı, '10 Ton Yem Bulmaca' yarışma programını sunacak, yarışmacılarına tonlarca yem kazanma fırsatı sunacak.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Tarım televizyonu Agro TV, 26 Ocak'ta başlayacak olan '10 Ton Yem Bulmaca' isimli yeni yarışma formatıyla yarışmacılarına tonlarca yem dağıtacak. Rol aldığı 'Mandıra Filozofu' karakteriyle tanınan Müfit Can Saçıntı'nın sunumuyla renklenecek olan yarışma programında hayvancılık ile ilgili sorulan sorulara doğru yanıtları veren yarışmacılar hem tonlarca yem hem de değeri on binlerce liralık olan çeşitli ödüllerin sahibi olacak. 10 TON YEM DAĞITILACAK
Türkiye'nin dört bir yanından gelecek yarışmacılara ev sahipliği yapmaya hazırlanan '10 Ton Yem Bulmaca' programı, hayvancılık ile ilgili bilgi sahibi olan yetiştiricileri ekrana davet ediyor. Yarışmada açılan kutulara göre sorulacak soruları doğru yanıtlayan yarışmacılar, 10 ton yem kazanacak. 13 bölümden oluşacak yarışma programında toplamda ise 100 ton yem dağıtılacak.