Maraşlı dizisinde deprem! Daha ilk iki bölümde...

İzleyici kitlesini üzerine çekmeyi başaran Maraşlı dizisi mercek altında… Yayınlanan ilk iki bölümde tüm sırların ortaya çıktığı dizi izleyici tarafından en merak edilen diziler arasına girdi. Peki Maraşlı dizisi 3. bölümde neler olacak? Maraşlı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Dikkatleri üzerine toplayan Maraşlı dizisinin ilk bölümünde seyirciye şaşkınlık yaratan ilk olay dizinin ilk bölümünde Burak Deniz’in hayat verdiği Bordo Bereli olan Celal karakterine sürekli olarak telefonla arayarak “İyi günler Celal Bey. Bankamız 20.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi sunuyor. İlgilenir misiniz acaba?” araması geliyor ve kendisi de sürekli “Yok!” diyerek telefonu kapatıyordu. Ardı arkası kesilmeyen aramaların ardından Celal son yapılan aramada, “İlgileniyorum hanımefendi!” sözlerini dile getirdi. Ancak arayan kişinin aslında Celal’i sorgulayan kadın polisin olması seyirciyi şaşkınlığa uğrattı.

Celali sorgulayan kadın polis

 

Dizide şaşkınlık veren diğer ikinci olay Karakol sahnesinde Celal’in, koşarak Mahur’un yanına gitmesi ve direk “Seni öldürmeye çalışanın içlerinden birisi” olduğunu söylemesi oldu. Bu sahnenin ardından dizinin ikinci bölümü sona erdi. Maraşlı dizisinin hayran kitlesi şimdi 3. Bölümü merakla bekliyor.

Celal ve Mahur'un karakol sahnesinden bir kesit

 

Maraşlı 3 bölüm fragmanı izle

Dizinin üçüncü bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Maraşlı izleyicileri aslında dizinin 3. Bölümünü merak etmesinin yanı sıra diğer yandan bir de Maraşlı 3. bölüm fragmanını merak etmekte. Maraşlı 3. Bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

Maraşlı dizisinde seyircinin kafasını allak bullak eden bir diğer olay ise kağıdın üzerinde yazan araç plakası. Bu durumda seyircinin aklını allak bullak eden olaylardan biri...

Celal kendisini arayan ve “İyi günler Celal Bey. Bankamız 20.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi sunuyor. İlgilenir misiniz acaba?” sorusunu soran kadının yanına gitti. Kadın ise Celal’in sürekli gördüğü rüyayı anlatmasını istedi. Celal ise durumu hiç sorgulamadan gördüğü her şeyi anlattı. Bu kadının Celal ile bir bağlantısının olduğunu düşünen izleyici kitlesi, ilerleyen bölümlerde neler yaşanacağını merak etmeye başladı.

“Zelişe bunu yapanların nerede olduğunu biliyorum! …belki de hepsi”

Maraşlı dizisi yayınlanan ilk bölümüyle beraber izleyici kitlesi üzerinde merak uyandıran diğer bir konu ise; Celal’in, “Tarih 14 Ocak. Zelişe bunu yapanların nerede olduğunu biliyorum! Oyunun içindeler. Eminim onlardan birisi belki de hepsi. Onu bulacağım ve yemin ederim hesabını soracağım!” sözlerini dile getirmesi oldu. Bu sahnelerle Celal’in eline ki plakanın bir bağlantısı olduğu düşünülmeye başladı.