Maraşlı'nın başrolü Alina Boz yarı çıplak poz verdi

ATV'nin sevilen dizilerinden biri haline gelen Maraşlı'nın başrolleri bu sıralar en çok konuşulan isimlerden. Burak Deniz ile beraber rol alan Alina Boz, sosyal medyayı yıktı geçti. İlk olarak rol arkadaşı Deniz ile beraber samimi pozlarıyla konuşulan Alina Boz, iddialı paylaşımlarına devam etti.

Google Haberlere Abone ol

Daha önce de cesur paylaşımlar yapmaktan çekinmeyen genç oyuncu, son paylaşımıyla ise ağızları açık bıraktı. Burak Deniz ile çekildiği pozların konusu henüz kapanmamışken kendisinin yarı çıplak halini Instagram'da paylaştı.

Yaz aylarında yaptığı paylaşımlarda da görüldüğü üzere bu tarz paylaşımlar yapmaktan çekinmeyen Boz, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Güzelliğiyle büyüledi

Sosyal medya hesabı Instagram'dan üstsüz poz verdiği siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı. Alina Boz, kısa süre içinde hayranları tarafından binlerce beğeni aldı ayrıca güzelliğiyle büyüledi.

Öte yandan Alina Boz'un Burak Deniz ile çekildiği fotoğraflarının bir kıskançlık krizine neden olduğu iddia edilmişti.

Deniz'in sevgilisi ünlü model Didem Soydan'ın fotoğrafları görünce, yakışıklı oyuncuyla sıkı bir kavgaya tutuştuğu söylentileri hızla yayıldı.

Didem Soydan çıkan haberlere isyan etti

Didem Soydan, Burak Deniz ve Alina Boz'un samimi fotoğraflarını görünce krize girdiği haberlerine ise büyük isyan etti.

Soydan, kendisinin de bir model olduğunu, bu işi uzun yıllardır yaptığını herkese hatırlatarak sosyal medya hesabı Twitter üzerinden demediğini bırakmadı.

Didem Soydan'ın sitem dolu sözleri işte şu şekilde yer aldı:

''Bir haber çıkıyor ve hani bir satırına kadar bir derece bile doğru olmayan bir haber. Hani şimdi tabiki dava edilecek bla bla bla ama en merak ettiğim şu; kanıtsız haberi nasıl yapıyorsunuz sonra dava edilince araya uzlaştırmacı koyuyorsunuz?''

''Mesleği 17 senedir modellik olan biri çekim mi kıskanır küçük vizyonlular?''

''Hani anlıyorum haber(!) adı altında yalan dolan yapmaya adınızdan daha fazla alışkınsınız evet ama ben her satırı bakın her kelimesi yalan haber bu da ilkmiş demek ki Hayır yaratıcı olun bari mesleği (17) senedir modellik olan biri çekim mi kıskanır küçük vizyonlular?''

''İşin tatlılığı şurdan başlıyor tahmin edersiniz ki haberi yapana ulaşmak zor değil hatta bir telefon. Böyle anlarda facetime yüzüne yüzüne sormaca" abi bu hayal gücü ile yaşamak ve bunu ucuz magazin kanallarında harcamak niye?" Çık aklımdan.''