MasterChef yarışmasından kovulan Uğur Yılmaz Deniz'e darbe üstüne darbe! İşte bomba detaylar

Katıldığı MasterChef Türkiye yarışmasından hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'e darbe üstüne darbe geldi. Uğur Yılmaz'ın yarışmadan kovulmasının ardından yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Olay sosyal medyada büyük tepki gördü ve bakın neler oldu?

Google Haberlere Abone ol

Şoke eden ırkçı paylaşımları ve küfürlerle dolu paylaşımları sonrası katıldığı MasterChef Türkiye yarışmasından kovulan Uğur Yılmaz Deniz adeta tüm Türkiye'de dışandı. Yılmaz, baş örtülü kadınlardan, doktorlara, erkeklere, kürt kökenli vatandaşlara, Aziz Yıldırım'a ve Ali Koç'a varana dek ırkçı ve hakaret içeren paylaşımlarda bulunmuştu. Tüm bu yaşananlardan sonra sosyal medyada büyük tepki gördü. Peki neler oldu?

İşte o bomba detaylar...

Kürt vatandaşlara da hakaret eden MasterChef Türkiye yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edildiğini ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kendi hesabından açıkladı. lıcalı, MasterChef Uğur'un paylaşımları nedeniyle programla ilişiğinin kesildiğini duyurdu.İşte Ilıcalı'nın o paylaşımı...

 

Sosyal medyada tepkiler çığ gibi

Çirkin ve rezil paylaşımların ardından Uğur Yılmaz Deniz'e tepkiler de çığ gibi büyüdü. Sosyal medyadan Yılmaz'a tepki gösterildi. Özellikle MasterChef Türkiye izleyicileri, isyan bayraklarını çekti ve sert sözlerle eleştirildi.

Takipçileri de takipten çıktı!

Sosyal medya platformundaki kullanıcılar tafafından, küfür ve hakaret içerikli paylaşımlara yer veren Uğur Yılmaz Deniz için tepkiler çığ gibi büyümeye başlarken yarışmacılar da tepkilerini kendisini takipten çıkarak gösterdi. Yılmaz, büyük bir oranda takipçi kaybı yaşadı.

İşte MasterChef Türkiye yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in o hakaret ve küfür içerikli rezil paylaşımlar!