Elenir elenmez işini garantiledi! MasterChef Tunahan'a Acun Ilıcalı'dan bomba teklif

MasterChef Türkiye'ye gözyaşlarıyla veda eden Tunahan'a Acun Ilıcalı'dan kaçırılmayacak bir teklif geldi. Tunahan'ın Ilıcalı'dan bir show programı teklifi aldığı öne sürüldü.

Google Haberlere Abone ol

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo şefin jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye yarışması seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Son olarak MasterChef Türkiye'nin 19 Eylül Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde yarışmaya veda eden isim sevilen yarışmacı Tunahan Ak olmuştu.

Gözyaşlarıyla hayallerine veda eden Tunahan, elenir elenmez Acun Ilıcalı'dan bomba teklif aldı. Tunahan'ın Ilıcalı'dan bir show programı teklifi aldığı öne sürüldü.

İleri sürülen iddia doğrultusunda başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, MasterChef Türkiye'deki yolculuğu noktalanan Tunahan için program teklifi götürdü. Söz konusu programın TV8 kanalında yapılacağının konuşulmasıyla beraber, şayet TV8 olmaz ise Exxen adlı dijital platformda yayına gireceğine yönelik iddia ortaya atıldı.

Gerek programı sıkı takip altına alan seyirciler gerekse jüri koltuğunda oturan isimlerin sevgisini kazanan Tunahan, Acun Ilıcalı'dan aldığı teklifi kabul etmesi durumunda kazancını katlayacak. Yankı uyandıran bu iddia karşısında şimdilik Acun Ilıcalı kanadından herhangi bir resmi açıklama gelmezken, Tunahan'ın show programı teklifi geldiğini duyan hayranları coşkuyla karşıladı.