MasterChefleaks! Masterchef'te sızıntı mı var, elenecekleri kim ifşa ediyor?

MasterChef Türkiye 2020 ile ilgili sızıntılar bitmek bilmiyor. Bu yılki programın başından beri elenecek kişilerin önceden kimi hesaplarda yazıldığı iddiaları dikkat çekmişti. O iddiaların sonu gelmiyor... İşte son sızıntılar...

Google Haberlere Abone ol

Yeni dönemde de severek izlenen Masterchef, daha takım düelloları başlamadan 16 kişilik kadronun ifşa olmasıyla büyük bir vurgun yemişti.

Derken elenecek isimler ve onların yerlerine gelecek kişiler Instagram üzerinde bir hesap tarafından analiz adı altında bir bir ifşa edilmeye başladı.

Onedio'nun haberine göre Arem'in yarışmaya döndüğü hafta Berk'in eleneceğini, sonraki hafta Gülşah'ın gideceğini günler öncesinden yazmıştı bu hesabın sahibi.

Hatta Berker'in yarışmaya tekrar dönecek kişi olduğunu da söyleyerek herkesi şaşırtmıştı.

Şimdiyse 5. haftada elenen Selin'in yerine Walison'un, 6. hafta elenen Celal'in yerineyse Didem'in geleceğinin zaten çok önceden belli olduğu dedikoduları ortalığı iyice karıştırdı.

7. haftaysa Duygu'nun eleneceği dedikoduları bir diğer ifşa konusu oldu.

Bu haftaysa Esra'nın mavi takımla 3-0'lık bir galibiyete imza attığı dedikoduları sosyal medyada kol gezmeye başladı.

8. hafta elenen ismin 3 oyunu da kaybeden kırmızı takımdaki Walison olduğu hakkındaki dedikoduysa fanlarını çok üzdü.

 

 

Yorumlar

Emin Kkadınların külot reklamını görmekten tiksinti geldi google haberlerini okuyamıyoruz önümüze utanmayan kadınların iç çamaşırı ile arzı endam etmeleri tiksinti verdi
Emen Masterşef gizemini kaybetti duygunun elenmek istediğini çok önceden biliyorduk ...esrayı kazandırırlar