Masumlar Apartmanı 25. Bölüm full izle

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Masumlar Apartmanı’nın 25.bölümü yayınlandı. Han bunca zaman saklı tuttuğu sırrı açık etmeye karar verirken Safiye İnci’ye tokat atacak. İşte 9 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı 25. Bölüm…

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı dizisinin 25. bölümü yayınlandı. 9 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümde; Biriktirdiği çöp yığınlarının Han tarafından boşaltıldığını öğrenen Safiye öfkesinin kontrolünü sağlayamayıp ortalığı tozu dumana kattı. Masumlar Apartmanı son bölümde gözünü karartan Han bunca zaman saklı tuttuğu sırrı açık etmeye karar vererek İnci'yi çöplük ortamıyla ilk kez tanıştırması gerginlik seviyesini uç noktaya tırmandırdı. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin 25. bölüm tek parça linki…

Masumlar Apartmanı dizisi 24.bölümde ne olmuştu?

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar. Senaryosu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Masumlar Apartmanı 25.bölüm izle

İşte Masumlar Apartmanı 25.bölüm izleyebileceğiniz link.

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir?

Gerçek bir hayat hikayesi olan ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan “Masumlar Apartmanı“, İnci ve Han’ın hayatlarını ele almaktadır. Gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Han – Birkan Sokullu
 • İnci – Farah Zeynep Abdullah
 • Safiye – Ezgi Mola
 • Gülben – Merve Dizdar
 • Uygar – Alper Saldıran
 • Hikmet – Metin Coşkun
 • Esra – Esra Ruşan
 • Memduh – Atilla Şendil
 • Ege – Emir Özden
 • Esat – Uğur Uzunel
 • Neriman – Gizem Katmer