Masumlar Apartmanı 28. Bölüm full izle

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Masumlar Apartmanı’nın 28.bölümü yayınlandı. Doktorla konuşan Han annesinin hayaliyle yine geçmişe döner. İşte 30 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı 28. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Masumlar Apartmanı dizisinin 28. bölümü yayınlandı. 30 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümde; Gülben iyice kafayı yemiştir kötü kabuslar görüyordur. Safiye Naci'nin defterini okurken ağlar fakat annesinin hayali buna müsade etmez. Annesine göre babası çöp adama dönmüştür, Gülben aklını kaçırmış, Neriman'sa yoldan çıkmıştır ve Safiye bunlardan dolayı kendini suçlar. İnci Han'ı suçlarken Han Esra'nın evine ölü fare bırakır. Doktorla konuşan Han annesinin hayaliyle yine geçmişe döner. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin 28. bölüm tek parça linki…

 Masumlar Apartmanı dizisi 27.bölümde ne olmuştu?

Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben’le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir yöntem bulmuştur. Evdeki herkes bu “yeni” Gülben’i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben’in başına gelenlerden Esra ve Esat’ı sorumlu tutan Han, tüm köprüleri yakacak bir adım atar. Neriman ise Gamze’nin yaşadığı bir soruna çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han’ı araması üzerine gelişen olaylar, Neriman’ı zor durumda bırakırken, Han ve Ege’yi karşı karşıya getirir.

Masumlar Apartmanı 28.bölüm izle

İşte Masumlar Apartmanı 28.bölüm izleyebileceğiniz link.

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir?

Gerçek bir hayat hikayesi olan ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan “Masumlar Apartmanı“, İnci ve Han’ın hayatlarını ele almaktadır. Gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Han – Birkan Sokullu
 • İnci – Farah Zeynep Abdullah
 • Safiye – Ezgi Mola
 • Gülben – Merve Dizdar
 • Uygar – Alper Saldıran
 • Hikmet – Metin Coşkun
 • Esra – Esra Ruşan
 • Memduh – Atilla Şendil
 • Ege – Emir Özden
 • Esat – Uğur Uzunel
 • Neriman – Gizem Katmer