Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu Pervin Bağdat bu fotoğrafı instagram hesabından paylaştı!

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin eşini canlandıracak Pervin Bağdat Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı! Pervin Bağdat kimdir?

Kaynak: tv100.com

Ekranların fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'nda bu hafta şoke eden gelişmeler yaşanacak. Dizide Tansel Öngel'in canlandırdığı Naci karakterinin eşi de ortaya çıkacak. Naci'nin eşini ise Pervin Bağdat canlandıracak.

OGM Pictures'ın TRT için çektiği Masumlar Apartmanı dizisi her salı reytinglere damgasını vuruyor. Çağrı Lostuvalı'nın yönettiği dizi sezonun en çok izlenen dizisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın gençlik aşkı Naci'nin (Tansel Öngel) gelişi dizideki tansiyonu iyice yükseltmişti. Son olarak ekibe Naci'nin eşi de dahil oluyor. Bu karakteri ise Pervin Bağdat canlandıracak.

Pervin Bağdat kimdir?

Pervin Bağdat 12 Eylül 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Ağlatan Dans dizisinde Hülya karakteriyle dikkat çeken Pervin Bağdat Bilkent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Tiyatro Oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra seyirci karşısına ilk olarak Bizim Evin Halleri dizisinde rol alarak çıktı.