Gülseren Budayıcıoğlu'yla ilgili flaş gelişme! Zorla mahkemeye getirilecek

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin uyarlandığı kitapların yazarı olan Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu mahkemeye zorla getirilecek.

Gülseren Budayıcıoğlu zorla mahkemeye getirilecek

Reyting rekortmeni dizilerin kitaplarından uyarlandığı Gülseren Budayıcıoğlu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi reyting rekortmeni dizilerin uyarlandığı kitapların yazarı olan Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, sahibi olduğu kliniğinde çalışan Kübra Arlı Bosuter hakkında açılan tazminat davasıyla ilgili olarak tanık olarak dinlenilmesi için mahkemeye zorla getirelecek.

Kök hücre tedavisi doktoru Yüksel Büküşoğlu'nun eski sevgilisi psikolog Kübra Arlı Bosuter hakkında açtığı davada, mahkeme; Bosuter'in çalıştığı kliniğin sahibi olan ve Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinin uyarlandığı kitapların yazarı Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun tanık sıfatıyla 'zorla getirilmesine' karar verdi.

daha önce tüm çağrılara rağmen mahkemeye gelmeyen Budayıcıoğlu, Çağlayan Adalet Sarayı'ndaki İstanbul 4. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 28 Eylül günü görülecek duruşmaya polis eşliğinde, zorla getirilecek. KAYNAK: KRT TV