Menajerimi Ara 7. Bölüm izle

Star TV'nin Menajerimi Ara dizisinin 7. bölümü yayınlandı. Dizi biter bitmez 7. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte 6 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin 7. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Menajerimi Ara dizisinin 7. bölümü Star TV'de yayınlandı.

Menajerimi Ara 6. bölümde ne olmuştu?

Menajerimi Ara dizisinin 6. bölümünde Dicle'nin aklı Barış konusunda iyice karışıyor. Kıraç ise, Dicle ve karısı arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Boran Kuzum bu bölüme konuk olarak katıldı. 

Barış, Dicle’ye; “gitme, benimle kal” dediğinde Dicle’nin kafası karışır. Beren ise Dicle ve Barış’ın yakınlaşmasından huzursuz olmuştur.

Ajansı almak için Ceylan’la görüşen Kıraç çok heyecanlıdır. Diğer menajerler bu durum karşısında Kıraç kadar hevesli değildir.

Rıza Kocaoğlu, rol aldığı diziden bir film çekimi için kısa süreliğine ayrılır. Ancak Rıza, yeni filminin çekimi başlamak üzereyken Feris’i çok şaşırtacak bir şey yapar.

Bu esnada Boran Kuzum da çok istediği bir filmin oyuncu seçmelerine hazırlanmaktadır. Çınar, ne yazık ki aşırı heyecanlanan Boran’ı sakinleştirmekte zorlanır. 

Mayda, Kıraç’a ajansı satın aldığında Dicle’yi işten çıkarması konusunda baskı yapar. Kıraç bu konuda ne yapacağını şaşırmış haldedir. Dicle’nin kaderi şimdi ajansın yeni sahibinin ellerindedir.

MENAJERİMİ ARA 7. BÖLÜM İZLE

Menajerimi Ara dizisinin 7. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.