Menajerimi Ara dizisine flaş transfer

Ay Yapım'ın Star için çektiği Menajerimi Ara dizisinin yayın günü değişmiş, sezona çok iyi reytinglerle başlayan dizi aynı başarıyı gösterememişti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Pazar günü reyting pastasından daha yüksek pay almak için savaşacak olan dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.

Burak Tozkoparan Emir karakteriyle ekibe dahil oldu.

Burak Tozkoparan kimdir?

Burak Tozkoparan, 14 Kasım, 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne babası aslen Rizelidir. Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesinde okudu. Okan Üniversitesi'nde % 100 Burslu olarak Sinema ve Televizyon Bölümünde devam etmektedir.

Burak Tozkoparan, 2011yılında Vodafone 14. Liseler Arası Müzik Yarışmasında Enstrüman dalında Bateri ile birinci olmuştur.

Müzik kariyerinde pek çok grupla birlikte çalıştı. Bir dönem "Olcayto Ahmet Tuğsuz’un eşliğinde kurulan Pervane grubunun bateristliğini de yaptı.

2014 yılında “Paramparça” adlı dizide Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Şükran Ovalı, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Barış Falay, Nursel Köse, Civan Canova ve Ahu Yağtu ile birlikte oynadı.

2015 yılında önce “Gizli Ajanda” adıyla çekilen sonra “Hesapta Aşk” adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öçal rol aldı.

 Burak Tozkoparan Filmleri ve Dizileri :

2015 - Hesapta Aşk (Mert) (Sinema Filmi)

2014 - Paramparça (2) (Ozan) (TV Dizisi)

 

 

 

 

 

Yorumlar

Kuzey selam Kuzey selam