Mevlüt Çavuşoğlu'nun yeğeni Gökhan Sipahioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yeğeni eski CHP Alanya Belediye Meclis üyesi Gökhan Sipahioğlu 15 Ekim'de Antalya'da Alita Porcelain'in sahibi Neslihan Tuluk ile dünya evine girmişti. Peki, Çavuşoğlu'nun yeğeni Gökhan Sipahioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yeğeni Gökhan Sipahioğlu ve  Neslihan Tuluk'un düğünlerinde çekilen bir video sosyal medya üzerinden yayınlanmıştı. Videoyu izleyen birçok kişi Gökhan Sipahioğlu'nun kim olduğunu araştırmaya başladı. Mevlüt Çavuşoğlu'nun yeğeni Gökhan Sipahioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar...

Gökhan Sipahioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gökhan Sipahioğlu, 14 Şubat 1986 yılında Alanya'da doğdu. ÖHEP mezunudur. Bilkent Üniversitesi İşletme-Bilgi Yönetimi Bölümü'nü kazanmış lakin hazırlık sınıfının ardından okulu bıraktı. Ardından tekrar okumaya karar veren Sipahioğlu, Atılım Üniversitesi'nde İç Mimarlık Bölümü'nü kazanmış ve mezun oldu.  İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı olan Gökhan Sipahioğlu, CHP Alanya Belediye Meclis üyeliği de yaptı.

Neslihan Tuluk kimdir?

Mevlüt Çavuşoğlu'nun yeğeni Gökhan Sipahi ile 15 Ekim'de Lanicare Resort Hotel'de 9 şahitin olduğu görkemli bir düğünle evlenen Neslihan Tuluk, yurtdışına satış yapan Alita Porcelain'in sahibidir. Neslihan Tuluk, Antalya'nın ileri gelen ailelerinden Sevil ve Tahir Tuluk'ın kızlarıdır.