Survivor şampiyonu Milli boksör, polisin kafasında şişe kırdı!

Milli boksör Adem Kılıççı ile Sarallar grubuna mensup iki arkadaşı, gittikleri gece kulübünde bir polisi feci şekilde darp etti. Kılıççı ve arkadaşları hakkında 3’er yıl hapis istendi. Kılıççı olayla ilgili sosyal medyadan bir açıklama yayınladı.

Sabah'ın haberine göre, Milli Boksör Adem Kılıççı ile Sarallar grubuna mensup arkadaşları Aziz Saral ve Fikri Saral, eğlenmek için bir gece kulübüne gittiler ve tartışma yaşadılar.

Tartışma kısa sürede arbedeye dönüştü. Tartışma kişinin bir polis olduğu, Kılıççı ve Sarallar tarafından feci şekilde darp edildiği öğrenildi. Kılıççı'nın polisin başında cam şişe kırdığı  ve mağdur polisin şikâyetçi olduğu belirtildi.

Güvenlik Büro'da çalışan polis memuru Murat C., kız arkadaşıyla birlikte İstanbul Ortaköy'deki lüks bir eğlence mekânına gitti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise kulüpte eğlenen çift, yan masada bulunan bir grupla tartışmaya başladı. İddiaya göre genç adam eğlenirken bir yandan da video çekiyordu. Yan masada bulunan müşteriler ise, "Bizim fotoğrafımızı mı çekiyorsun?" dedi.