'Miss Aura International' yarışmacısı Melisa Kandemir kimdir? Melisa Kandemir kaç yaşında, nereli?

Antalya Kemer’de, bu yıl 15'incisi düzenlenecek olan 'Miss Aura International' için 40 ülke güzeli yarışacak. Yarışmada Türkiye'yi 21 yaşındaki Melisa Kandemir temsil edecek. Peki Melisa Kandemir kimdir? Melisa Kandemir nereli?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Antalya’nın Kemer ilçesinde bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan ‘Miss Aura International’ yarışmasında 40 ülkenin güzelleri boy gösterecek.

‘Miss Aura International’ yarışmasında Türkiye’yi Melisa Kandemir temsil edecek. Peki, Melisa Kandemir kimdir? Melisa Kandemir nereli, kaç yaşında?

 

'MİSS AURA INTERNATIONAL' YARIŞMASINDA TÜRKİYEY TEMSİL EDECEK OLAN MELİSA KANDEMİR KİMDİR?

Antalya'nın Kemer ilçesinde, bu yıl 15'incisi düzenlenecek 'Miss Aura International' için 40 ülke güzeli, kampa girdi. Yarışmada Türkiye'yi 21 yaşındaki Melisa Kandemir temsil edecek. 21 yaşındaki Melisa Kandemir Esline Ajans A kadroda mankenlik yapıyor.

'Miss Aura International' için 40 ülkenin güzelleri, Beldibi'nde lüks otelde 3 Ekim'de yapılacak final gecesine kadar kampa girdi. Kamp süresince bölgedeki tarihi yerlerin yanı sıra Kapadokya gezilecek ve balon turu yapılacak.

 

FİNAL 3 EKİM'DE

Yarışmanın organizatörü Adnan Şeker, "Bu yıl yarışmamıza dünyanın en uzak köşelerinden Kolombiya, Meksika, Japonya, Endonezya gibi toplam 40 ülke katılıyor. Bu koşullarda 40 ülkenin gelmesi zaten bizim açımızdan iyi. Önümüzdeki yıllarda bu sayıyı 60- 70'e çıkaracağız. Bu yıl 15'incisini yapıyoruz. Güzel bir kamp geçecek. Tabi her yıl olduğu gibi yine önemli bir turistik bölgemizi ziyaret edeceğiz. Bu sene Kapadokya'ya gidiyoruz. Kızlarımız balonla uçacak. Birçoğunun rüyası olan bu aktiviteyi de Kapadokya'da gerçekleştireceğiz. 3 Ekim'de final yarışmamızla kraliçemiz tacını giymiş olacak. Hedefimiz bu yarışmayı 3 yıl içinde dünya çapında ilk 10 arasına sokmak ve bunu da başaracağız. Bu artık bir kongre turizmi gibi futbol şampiyonası gibi ülkeler kendi kızlarını desteklemek için ekip halinde bu yarışmalara katılıyor. Bunu 3 yıl içinde başaracağımıza inanıyorum" dedi.

Güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek Melisa Kandemir de "'Miss Aura International'da Türkiye'yi temsil ediyorum ve Türkiye'yi temsil ettiğim için bu güzel yarışmada çok memnunum. Hedefim yarışmada birincilik. Türkiye'mi çok güzel yerlere taşımak istiyorum" diye konuştu.