Ünlü iş adamı estetik operasyon geçirdi

MNG Holding'in kurucusu iş adamı Mehmet Nazif Günal, yaşlılığın izlerini silebilmek için estetik operasyon yaptırdı. Günal, estetiğin ardından saçlarını ve kaşlarını da boyattı.

Google Haberlere Abone ol

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt konuyla ilgili bugünkü köşesinde "Yılların etkisini yüzünden sildirdi" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Türkiye'nin en zenginlerinden olan Nazif Günal'ın bıçak altına yattığını anlatan Cankurt," Yüzünü gerdiren, burun estetiği yaptıran, göz altı torbalarını aldıran, elmacık kemiklerine yağ enjeksiyonu uygulatan ve en son da saç ektiren Mehmet Nazif Bey, bambaşka biri olup çıkmış" dedi.

Bülent Cankurt'un yazısı şu şekilde:

"Estetik operasyonlar, kadınların tekelinden çıkalı çok oldu. Hatta erkekler, estetikte neredeyse kadınlarla yarışır hale geldi. Özellikle iş ve sanat dünyasından çok sayıda erkek, yılların etkisini yüzlerinden veya vücutlarından silmek için estetiğe başvuruyor. İş dünyasından estetik yaptıran erkeklere bir yenisinin eklendiğini öğrendim.

MNG Holding'in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Mehmet Nazif Günal da gençleşmek için bıçak altına yatmış. 1.6 milyar dolar servetiyle Türkiye'nin en zenginler listesinde 13'üncü sırada yer alan 72 yaşındaki ünlü iş insanı, bir dizi estetik operasyon geçirmiş. Yüzünü gerdiren, burun estetiği yaptıran, göz altı torbalarını aldıran, elmacık kemiklerine yağ enjeksiyonu uygulatan ve en son da saç ektiren Mehmet Nazif Bey, bambaşka biri olup çıkmış. Yakın dostları bile ilk bakışta Mehmet Nazif Bey'i tanımakta zorlanıyormuş. Ancak Mehmet Nazif Bey, yeni halinden çok mutluymuş…"