Mucize Doktor dizisi 44. Bölüm Fragmanı izle, “Gerçek güçlerini görmek istiyorum!”

Ekranların fenomen dizisi Mucize Doktor'un merakla beklenen 44. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Tanju Fermanı Bölüm Başkanı seçer. Ferman ise bunun nedenini sorgular. Ferman'ın 'Kimi kovacağımı mı seçmemi isteyecek?' sorusu izleyicilerin merakını ikiye katlamışa benziyor.

Mucize Doktor dizisi 44. Yeni bölümü ile 7 Ocak perşembe akşamı saat 20.00'de FOX Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Mucize Doktor Dizisi 43. Bölüm Özeti

Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gitmektedir. Ama Ezo herkese sürpriz yapıp aynı uçağa binince daha en başından ortalık karışır.

Diğer tarafta mahkemeye çağırılan Tanju, cerrahi bölümü Demir ve Doruk’a emanet etmek zorundadır. Acile kritik durumda bir hasta getirilince Demir ve Doruk’un Tanju’dan habersiz harekete geçmekten başka şansı kalmaz.

Aynı sırada uçaktaki yolcular gizemli bir hastalığa yakalanmaya başlar. Zaman hem Demir’le Doruk hem de uçaktaki yolcular için süratle daralırken herkes limitinin sonuna kadar test edilir. Ve sonunda ölümle burun buruna gelenler kendilerini bile şaşırtacak itiraflarda bulunacaktır.