Aldatan eşinden karaciğerini geri istedi

Melike Özmen isimli kadın 12 yıl önce eşine verdiği karaciğerini kendisini aldattığı için geri istedi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programında ilginç bir olay yaşandı. Melike Özmen isimli genç kadının 12 yıl önce eşine karaciğerini verdiği, eşinin ise iyileştiği andan itibaren aldattığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Melike Özmen, 12 yıl önce eşine verdiği karaciğeri geri istedi. Özmen’in bu isteği herkeste şok etkisi yarattı.

“6 ay ömrü kalmıştı”

Eşinin 6 ay ömrü kaldığı söylenince hiç düşünmeden karaciğerini verdiğini söyleyen Özmen’in eşi, bir gün karşısına çıkıp onu sevmediğini ve evden gitmesi gerektiğini söyledi. Eşine karaciğerini veren Özmen bu durum karşısında evden ayrılmak zorunda kaldı. Melike Özmen’in evden ayrılmasının ardından ise aldatan eş hamile sevgilisiyle hiçbir şey olmamış gibi o evde yaşamaya devam etti.

Boşanması için ayrıca eski eşi ve sevgilisi tarafından tehdit edilen Melike Özmen de aldatan eşe verdiği karaciğerini geri istedi.

İntikam almak istiyorum

Daha önce aldatıldığını öğrenseydi ciğerini kesinlikle vermeyeceğini söyleyen Melike Özmen, eşinin yaptıklarının cezasını çekmesi gerektiğini dile getirdi. Şimdi ailesinin yanına geri döndüğünü fakat eşinin boşanmak için kendisine rahat vermediğini söyleyen Melike Özmen, bundan sonraki süreçte ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağını dile getirdi.

Boşanmayı Düşünmüyorum

Yaşadıklarından dolayı derinden sarsılan Melike Özmen eşinden boşanmayı düşünmediğini söyledi. Eşinin boşanmak için çocuğunu bile kaçırmaya kalktığını söyleyen Melike Özmen, onun başka biriyle evlenmesine izin vermemek için boşanmadığını söyledi. Melike Özmen'i aldattığı iddia edilen eşi ise telefonla canlı yayına bağlandı. Melike hanımın söylediklerinin bazılarının doğru bazılarının yalan olduğunu söyleyen eşi, şu anda başka biriyle beraber olduğunu da kabul etti.