Mustafa Sarıgül zehirlendi: Hastaneye kaldırıldı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. 3 saat süren tedavi sonrası açıklama yapan Sarıgül "Allah hepimize önce sağlık versin" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Batman'a uçakla gelen ve inişinden sonra hastaneye kaldırılan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün zehirlendiği öğrenildi. 3 saat tedavi gören Sarıgül, "Allah hepimize önce sağlık versin" dedi.

Spunik'te yer alan habere göre Batman'a giden TDP lideri Mustafa Sarıgül uçatan inmesinin ardından rahatsızlanarak, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan incelemede Sarıgül'ün gıda zehirlemesi geçirdiği belirlendi. 3 saatlik tedavisinin ardından taburcu olan Sarıgül, partisinin Batman İl Kongresi'nin yapıldığı düğün salonuna geldi.

Kongrede sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sarıgül, gıda zehirlenmesi geçirdiği ifade ederek, kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarına da teşekkürlerini iletti. Sarıgül, "Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman'a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah'ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman’dan bütün ulusa seslenmenin gurunu yaşıyorum" dedi.