Nikole Mitchell Instagram fotoğrafları

Nikole Mitchell, papaz olarak görev yaptığı sırada kendisindeki değişimi fark etti ve kariyer değişikliği yaptı. Onlyfans sayfası açan Nikole, striptiz yaparak ve fotoğraf ile video çekerek ayda 100 bin dolar kazanıyor. İşte Nikole Mitchell'in Instagram fotoğrafları...

Kaynak: tv100.com

Dindar bir ailenin kızı olarak hayata gelen Nikole Mitchell, lise yıllarında erkeklerle yakınlaştı ancak 20'li yaşlarına geldiğinde kendisini tamamen din işlerine adadı. Üniversitede tek bir erkekle dahi yakınlaşmadığını ifade eden Nikole, uzun süre arkadaşlık tekliflerini reddetti.

Kendisini "İsa ile birlikte" gördüğünü söyleyen Nikole, o dönemde kadınların evlilik dışı şekilde erkeklerle yakınlaşmasını iğrenç bulduğunu söyledi. 2001-2007 yılları arasında İsa'yı erkek arkadaşı olarak gördüğünü ve saf sevgiyle sadece ibadet ettiğini söyleyen Nikole, bu sayede diğer erkeklerden uzak durduğunu söylüyor.

Evanjelik kilisesine katıldıktan sonra ise papaz olması istenince çok mutlu olduğunu ve vaaz verebilmek için eğitimler aldığını ifade eden Nikole, 2009 yılında John ile tanışmasıyla birlikte evlenmeye karar verdiğini belirtti. Jhon ile üç çocuk yaptıktan sonra kendisinde farklı hisler olduğunu fark ettiğini söyleyen Nikole'ün hayatı bu noktada değişti.

Önce sadece kocası Jhon'a değil, diğer erkeklere de sık sık ilgi duymaya başladığını söyleyen Nikole, daha sonra kadınlardan hoşlandığını da fark ettiğini kaydetti. Bunu ilk zamanlarda kendisine bile zor itiraf ettiğini belirten Nikole, zamanla alıştığını ve şu an her iki cinsle de birlikte olduğunu söyledi.