Niloya ve arkadaşları yeni maceraları ile sizlerle! Niloya ne zaman başlıyor? Niloya yeni bölümler ne zaman?

Niloya ve arkadaşları yeni maceraları ile sizlerle buluşuyor. Peki, Niloya ne zaman başlıyor? Her bölümünde çocuklara yeni bilgiler öğreten ve eğiten çizgi film kahramanı Niloya, yeni serüvenlerini minik izleyiciler ile buluşturmak için gün sayıyor. İşte, Niloya ve arkadaşları hakkında detaylı bilgi

Niloya ve arkadaşları yeni maceraları ile sizlerle

Türkiye'de büyük bir çocuk izleyici kitlesine sahip olan Niloya, bayramda sevenlerine sürpriz yapacak. Tüm miniklerin izlemeyi tercih ettiği Niloya, mutluluk dünyasının kapılarını yeni bölümleri ile tekrar açacakken "Niloya ne zaman başlıyor?" sorusu gündem oldu. Peki, Niloya yeni bölümler ne zaman? Hem çocukların hem de ailelerin eşlik ettiği şarkıları ile hafızalarda yer edinen Niloya ve arkadaşları yeni maceraları ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda TRT Çocuk ekranlarında yerini alacak.

YouTube'dan eş zamanlı yayın

Halihazırda 4,71 milyon YouTube takipçisi bulunan Niloya'nın yeni bölümleri YpouTube kanalından da eş zamanlı olarak yayınlanacak. İnsan, hayvan ve doğa sevgisini öğreten, çocukların kişisel gelişimini destekleyen ve eğitici-öğretici mesajlar sunan Niloya ve Arkadaşları, çocukların gönlünü bir kez daha fethedecek.

Niloya’dan Bayram Hediyesi

İsmini mutluluktan alan Niloya, 23 Nisan’da yayınlanmaya başlanacak. Senaryosu psikologlar ve pedagoglar ile birlikte hazırlanan Niloya, çocukların psikolojik gelişimini ve hayal dünyasını olumlu yönde etkilerken, ailelerin de takdirini topluyor.

Yerli çizgi filmin yeni sezonunda Niloya; kurbağalarla olan oyunlarını, soğuk havalarda ısınma taktiklerini, arama kurtarma ekibi çalışmalarını, hayvan dostları ile birlikte eğlencelerini, kişisel becerilerini, ayna karşısındaki şaşkınlıklarını, sıfır atık projesinin en eğlenceli hallerini arkadaşları ile paylaşacak.


Niloya Hakkında

Türkiye’nin topraklarından esinlenerek oluşturulan yerli çizgi film kahramanı Niloya ve arkadaşları bir köyde yaşıyor. Neşeli ve iyi kalpli karakteriyle hayatındaki olayları her zaman mutlu bir şekilde çözen Niloya, izleyenlere her bölümünde yeni şeyler öğretiyor. Eğlenceli şarkıları, eğitici bilgileri, neşeli içerikleri olan çizgi film, çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlarken hem öğretiyor, hem de hayal dünyalarının gelişmesine destek oluyor.