Mekanın Sahibi geri geldi!

Mekanın Sahibi şarkısının Spotify listesinden kaldırılmasının ardından büyük eleştirilerin hedefi olan Norm Ender, şarkısının Spotify listesine yeniden girdiğini Twitter hesabından duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Norm Ender, 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla rap dünyasına büyük bir geri dönüş yaparak müzik dünyasının en çok konuşulan isimleri arasına girmişti. Şarkısının listelerde hızla yükselmesinin ardından şarkının 'çalıntı' olduğu iddiaları ortaya atılmıştı.

Bu iddialar nedeniyle bir süre önce Mekanın Sahibi şarkısı Spotify listesinden kaldırılmış, Norm Ender olayın sadece 'Loop' olduğunu iddia etmişti. Konuyla ilgili resmi Twitter hesabından açıklama yapan rapçi, "Loop: Müzik yaparken kullanılan yardımcı ses döngüleridir. Üretim amaçları şarkılarda kullanılmaktır. Aranjörler çok iyi bilir ve kullanır. Sizin bilmiyor oluşunuzdan yararlanmaya çalışan bebelerin kurbanı olmayın! Aynı kumaşla farklı elbiseler yapan terziler gibi, dikiyoruz :)" demişti.

Bu gelişmelerin ardından bugün bir tweet atarak şarkısının yeniden Spotify listesine girdiğini duyuran Norm Ender, "Hayallerle yaşayanı gerçeklerle ... :)" diyerek ağır da bir gönderme yaptı.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hayallerle yaşayanı gerçeklerle ... #MekanınSahibi #NormEnder @Spotify :)

A post shared by Norm Ender (@normenderonline) on