Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızı Demet Özdemir'den bomba şiddet itirafı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızı Demet Özdemir'in ailesiyle ilgili açıklamaları ağızları açık bıraktı. Özdemir, babasından gördüğü şiddeti böyle anlattı.

Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızı Demet Özdemir'den bomba şiddet itirafı!

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, geçtiğimiz gün 29 yaşına girdi. Güzel oyuncu için sosyal medyada binlerce paylaşım yapıldı. Güzel oyuncunun ailesiyle ilgili pek fazla bilinmeyen gerçek sevenlerini şaşırttı. 

Demet Özdemir'in ailesiyle ilgili yıllar önceki ilginç açıklamaları yeniden gündem oldu. 

Ailesinden bahseden Özdemir, "İzmit'in küçücük bir kasabasında geçti çocukluğum. Annem, babam, ablam ve abimle iki katlı bahçeli bir evde yaşardık. Kısaca tipik bir taşra ailesiydik. Aslında önce ablamın yıldızı parladı. Çarkıfelek'e izleyici olarak İstanbul'a gittiğinde Mehmet Ali Erbil'le tanışmıştı. Zaten çok sıra dayağından geçmişliğimiz var. Özellikle de ablam benden daha fazla korkardı babamdan. Onun karşısında kafamızı öne eğip beklediğimizi hatırlarım" dedi.

 "Şöhret peşinde koşmak aileyi dağıttı diyebilir miyiz?" sorusuna ise, "Evet, çünkü o sene abim de Almanya'ya taşınıp anneannemle birlikte yaşamaya başladı. Ben de ablam ve annemle İstanbul'a geldim. "Parçalandık ve her bir parçamızı ayrı yere bıraktık" misali... Hepimiz için hem güzel, hem zor zamanlardı" cevabını verdi.