Ömer Çelik’ten önemli açıklamalar! Cumhur İttifakı genişleyecek mi? “HÜDA PAR’a destek açıklamalarından dolayı teşekkür ediyoruz”

AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı genişleyecek mi? sorusuna da yanıt veren Ömer Çelik, " BBP zaten Cumhur İttifakı'nın bir parçası, yeniden Cumhurbaşkanımızı destekleyeceklerini açıkladılar" dedi. Ayrıca Çelik, HÜDA PAR'ın Erdoğan'ın adaylığını destekleyeceğine yönelik açıklamalarına ise "HÜDA PAR'ın sayın Cumhurbaşkanımızın adaylığını destekleyeceklerine yönelik açıklamalarına teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Ömer Çelik’ten önemli açıklamalar! Cumhur İttifakı genişleyecek mi? “HÜDA PAR’a destek açıklamalarından dolayı teşekkür ediyoruz”

AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, açıklamalarda bulunuyor. 

“Cumhur İttifakı genişleyecek mi?” sorusuna yanıt verdi. Çelik, Büyük Birlik Partisi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a güçlü bir destek verdiğini belirtti.

Ömer Çelik ayrıca, "HÜDA PAR'a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Dün Cumhurbaşkanımızın, Bahçeli ile deprem bölgesini yeni bir ziyareti oldu. O ziyaretler çerçevesinde yararların sarılması için sayın Cumhurbaşkanımız gelişmeleri hassasiyetle takip ediyor.

Cumhurbaşkanımız bu mesaisine günün önemli bir kısmını ayırarak devam ediyor. Cumhur İttifakı'nın büyümesi ile ilgili görüşmeler devam ediyor. BBP zaten Cumhur İttifakı'nın bir parçası, yeniden Cumhurbaşkanımızı destekleyeceklerini açıkladılar.

Cumhur İttifakı olarak vatandaşımızın taleplerini en güçlü şekilde temsil etmek üzere görüşmeler devam ediyor.

HÜDA PAR'IN CUMHUR İTTİFAKI'NA KATILIMI

HÜDA PAR'ın sayın Cumhurbaşkanımızın adaylığını destekleyeceklerine yönelik açıklamalarına teşekkür ediyoruz. Bu hafta içerisinde en kısa sürede dönüş yapacaklarını ilettiler. İttifak yapıldığı zaman siyasi partiler kendi kurumsal kimliklerini lal edip kurumsal partiye dönüşmüyorlar. Her partinin kendi ilkeleri var. Burada ittifakımızın bir ilkeler açıklaması olacak. Biz seçime giderken bu ittifakı şu ilkeler temelinde yapıyoruz" şeklinde. Bu iddialarda bulunanlara bakıyorsunuz sistematik bir şekilde halen bir terör örgütün katliamları karşısında sessiz kalanlar, Cumhur İttifakını destekleyenlerin bir çelişki var mı yok mu üzerinde gitmeye çalışıyor.