Önce paylaştı sonra hesabını dondurdu: Oyuncu Bahar Şahin ile ünlü futbolcu aşk yaşıyor!

O Hayat Benim, Servet ve Lise Devriyesi yapımlarında rol alan Bahar Şahin Zalim İstanbul dizisiyle adından söz ettirmişti. Bahar Şahin, sosyal medya hesabından yayınladığı pozla Beşiktaşlı milli yıldız Dorukhan Toköz'le aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Servet, O Hayat Benim, Lise Devriyesi ve Zalim İstanbul yapımlarında rol alan Bahar Şahin, dün 24. yaş gününü kutladı. Oyuncu Bahar Şahin, sosyal medya hesabından sevenlerinin kutlama mesajlarını paylaştı. Peş peşe paylaşımlar yapan oyuncu, Beşiktaşlı milli futbolcu Dorukhan Toköz'le de bir fotoğrafını paylaşarak "Aşklandık" notunu düşünce ortalık adeta karıştı. Ünlü oyuncunun, paylaşımını silip hesabını dondurması ise dikkatlerden kaçmadı.

ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

24 yaşındaki futbolcu ve oyuncunun, ilk fotoğrafı da sosyal medyada kısa sürede yayılmaya başladı. Instagram'dan birbirini takip etmeyen ikilinin, ilişkilerinin ise yeni başladığı öğrenildi. Şahin ve Toköz, fotoğrafın ortaya çıkmasından kısa süre sonra sosyal medyanın en çok konuşulan isimler arasında yer aldı ve paylaşımını yayından kaldırdı.

İşte çiftin ortaya çıkan ilk aşk pozu: