Otobanda yarı çıplak halde koştu! Şener Şen'ın Çıplak Vatandaş filmi İstanbul'da gerçek oldu

İstanbul'da öğle vakitlerinde Kuzey Marmara Otoyolu’nda yarı çıplak halde koşan şahıs, vatandaşların kamerasına yansıdı. Otobanda yarı çıplak halde koşan şahıs, akıllara Şener Şen'in Çıplak Vatandaş filmini getirdi.

Olay, akşam saatlerinde Çekmeköy Kuzey Marmara Otoyolu Çamlık Tüneli mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otobanda elbiselerini yakan şahıs yarı çıplak halde araçların arasında koştu. Trafiği tehlikeye sokan kişi hem kendi canını hem de sürücülerin canını hiçe saydı. Kendisini otomobilden görüntüleyen vatandaşa ise el sallayarak selam verdi. Öte yandan koşan vatandaşın akıbeti ise bilinmiyor.


Otobanda yarı çıplak halde koştu! Şener Şen'ın Çıplak Vatandaş filmi İstanbul'da gerçek oldu - Resim : 1


Çıplak Vatandaş filminin konusu nedir?
Başar Sabuncu tarafından yazılıp yönetilen ve Şener Şen’in başrolde olduğu 'Çıplak Vatandaş' filminde, 1980’lerin ekonomik buhranı mizahi bir dille anlatılıyor. Dar  gelirli memur İbrahim (Şener Şen)'in limonculuk vs. gibi ek işler yapsa da ailesini geçindirememesi sonucu sıyırıp, anadan üryan sokaklara fırlamasıyla birlikte medya tarafından kafayı yediği ve üşütmüş olduğu anlatılır.